[ InterMilanSerbia @ 18.11.2013. 01:33 ] @
Hocu da napravim hotizontalni meni kod kojeg ce liste podlinkova(meni liste) se otvarati,prostirati duz 80-90% sirine celokupnog menija,a ne duz sirine ogovarajuceg linka kako je po default-u.Ne znam kako da razlicitim linkovima dodelim razlicita pomeranja njihove meni liste podlinkova ili tacnije receno ne znam gde da dodelim(gde da ubacim kod).
Valjda bi trebalo da napravim razlicite klase sa razlicitim vrednostima parametara za pomeranje i ubacim ih u <ul> tag ali tako samo funkcionise za 1 link,1meni.Mozda je problem i sa imenovanjem klasa(mozda ne znam da imnenujem jer je rec o nasledjivanim klasama).
Pomeranja razlicita pomeranja su neophodna da bi se meni prikazao na ekranu celom svojm povrsinom.

Molim pomoc jer zaista nikako nisam uspeo da nadjem resenje.Unapred hvala.

Code:

<ul id="MenuBar1" class="MenuBarHorizontal">
  <li><a class="MenuBarItemSubmenu" href="#">Glavni link</a>
      <ul>
        <li><a href="#">Podlink1</a></li>
        <li><a href="#">Podlink1</a></li>
        <li><a href="#">Podlink1</a></li>
      </ul class="ovde_nece" >
  </li>
  <li><a href="#">Item 2</a></li>
  <li><a class="MenuBarItemSubmenu" href="#">Item 3</a>
      <ul>
        <li><a class="MenuBarItemSubmenu" href="#">Item 3.1</a>
            <ul>
              <li><a href="#">Item 3.1.1</a></li>
              <li><a href="#">Item 3.1.2</a></li>
            </ul>
        </li>
        <li><a href="#">Item 3.2</a></li>
        <li><a href="#">Item 3.3</a></li>
      </ul>
  </li>
  <li><a href="#">Item 4</a></li>
</ul>
<script type="text/javascript">
<!--
var MenuBar1 = new Spry.Widget.MenuBar("MenuBar1", {imgDown:"SpryAssets/SpryMenuBarDownHover.gif", imgRight:"SpryAssets/SpryMenuBarRightHover.gif"});
//-->
</script>


Pre toga sam u headu ucitao ove skriptu,stranicu <script src="file:///C|/Documents and Settings/Milan/Application Data/Adobe/Dreamweaver 9/Configuration/Temp/Assets/eam12E.tmp/SpryMenuBar.js" type="text/javascript"></script>