[ markobresnica @ 27.11.2013. 22:58 ] @
Zanima me de mogu naci firmu koja placa reklamiranje banera postavio bi nekoliko banera na moj sajt

jasno mi je da tema postoji trazio sam je ali nigde je nisam naso izvinavam se
o sajtu download programi chet tv zanimljivosti
[ Nebojsa Milanovic @ 27.11.2013. 23:06 ] @
A šta to ti nudiš tim firmama koje bi se reklamirale na tvom sajtu?

I kada bi bilo ko iz tih firmi video ovo tvoje pitanje (koliko je pismeno, koliko je smisleno, itd.), šta misliš da li bi se reklamirao na tvom sajtu?
[ markobresnica @ 28.11.2013. 08:48 ] @
Dobro kad si ti pismen i pametan,nemoj da me smaras imam svog advokata!
meni treba jednostavni odgovor dali postoji firma koja daje baner za reklamiranje i nema sta tu da budes pametan glup
da ti odgovorim na tvoje pitanje!


A šta to ti nudiš tim firmama koje bi se reklamirale na tvom sajtu? nudim

--nudim im mesto na mom sajtu!

e sada pitanje za tebe sta ti to smatras da treba da se ponudi da bi se reklamirali na necijem sajtu
[ Deni web dizajn @ 28.11.2013. 12:53 ] @
Tvoje pitanje je krajne nejasno. To bi isto bilo da kazem prodajem kucu ko ce da je kupi. Ne kazem ni mesto ni koliko ima m2 ni starost ni plac...

Dakle imati sajt ne znaci nista na vecini sajtova reklama ne vredi nista... Posto imaju jako malo poseta.

Dakle napisi sledece:

1. Koliko sajt ima poseta na dan, mesecno, prosek u zadnjih 6 i 12 meseci.
2. Jezik
3. Tematiku
4. Bilo bi dobro da imas neku statitiku pa da mozes da prebacis u pdf i saljes zainteresovanima podatke o posetama u zadnjih 3-6 meseci.

Tek se onda neko moze da stekne utisak sta ti imas. I onda kad se javi potencijalni kupac ti mu pokazes sajt on vidi proceni da li to za njega ili ne.

[ markobresnica @ 28.11.2013. 21:35 ] @
Nisam imao u planu takve banere,hteo sam da pitam dali postoji sajt kao sto su ptc sajtovi sto nude reklame ti kliknes i dobijes novac sada dali tu ima zarade to je druga stvar ali trazim tako nesto udjes na sajt registrujes se vidis koje banere ti nude i to postavis na tvoj sajt.Nadam se da ces me svatiti sta mislim a ne da ja sad trazim firme i molim ih za banere.
Moj sajt ima 200 do 500 posete dnevno.

i da dodam da mi niko ne upada da mi soli pamet kako tu nema nikakve zarade jer 500 posete od njih ce 2 da kliknu na baner tu nema zarade idi motiku u ruke i te fore...Imam svoj posao od kog zivim,ocu ovo jednostavno da isprobam.
[ Deni web dizajn @ 29.11.2013. 18:19 ] @
Ako vec neces da kazes detalje o sajtu pokusaj da se prijavis na google adsense to je ok resenje za pocetak.

Ako te prime u program zarada ce biti samo kad neko klikne na tvoj banner ili oglas.

Ako je nas jezik zarada ce biti daleko manja nego ako je eng jezik...

Isto tako zarada zavisi iz koje je oblasti sajt...