[ evolution @ 02.12.2013. 10:55 ] @
Obraduj sebe i svoju omiljenu osobu poklonom koji će vam omogućiti da u novoj godini podelite baš sve. Uz novi telefon iz velike Telenor ponude, u narednih godinu dana možete zajedno da uživate u neograničenim razgovorima i SMS porukama, i budete blizu čak i kada niste zajedno.

I to nije sve. U okviru Telenor novogodišnje ponude, očekuje te još jedno praznično iznenađenje – poseti najbližu prodavnicu i proveri šta smo pripremili baš za tebe.

Postpejd: http://i.evocentar.net/1fYguTd
Pripejd: http://i.evocentar.net/1hsyW6N
[ agasoft @ 02.12.2013. 11:18 ] @
I to je ta, cela novogodišnja promocija telenora...
Ništa prepaid promocije da se promene.
[ pajica123 @ 02.12.2013. 15:26 ] @
gluplju ponudu nisam mogao zamisliti.. kome su jos bitni razgovori sa jednom jedinom osobom? klincima od 15 godina? bolje da su onaj popust od 10.000 din na telefone dali sada a ne letos.
kakve su to jos dodatne ponude na telenor prodajnim mestima? da li je neko bio da proveri ?
[ avala100 @ 02.12.2013. 15:41 ] @
Kakva glupa ponuda! Pa ovo imaju svake godine, naravno razgovor sa tim jednim jedinim brojem traje godinu dana, ali ugovor je dve godine. Doduse postoji i opcija za ugovornu obaveyu 12 meseci. To moram da proverim.

Joj, kad onda neko kaze da je VIP pilicarski, pa ovo je sramota.

Poci cu veceras u Telenor prodavnicu da vidim sta su mi pripremili, pa cu napisati ovde.
Ionako mi istice ug. obaveza, nisam imao telefon, imao sam 50% off.

E da, "neograniceni" razgovori i sms su ipak, ograniceni. Jeste da ih je mnogo i previse, ali nisu neograniceni.
[ Slobodan Milivojevic @ 02.12.2013. 16:07 ] @
Citat:
pajica123:kakve su to jos dodatne ponude na telenor prodajnim mestima? da li je neko bio da proveri ?


Ako se uzme telefon uz pretplatu do 1600 dinara dobija se vaučer na 5.000 dinara, koji možeš da daš nekome ko uzima telefon uz novi ugovor kod njih. Ako potpišeš na pretplatu veću od 1600 dinara, dobijaš isti takav vaučer, ali na iznos od 10.000 dinara.

Još gore nego prošle godine.
[ agasoft @ 02.12.2013. 16:12 ] @
Totalno dno dna.
Kako je pretprošle godine bilo dobro...
[ pajica123 @ 02.12.2013. 16:27 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic:

Ako se uzme telefon uz pretplatu do 1600 dinara dobija se vaučer na 5.000 dinara, koji možeš da daš nekome ko uzima telefon uz novi ugovor kod njih. Ako potpišeš na pretplatu veću od 1600 dinara, dobijaš isti takav vaučer, ali na iznos od 10.000 dinara.



prvo, pretplata mi je 1006 din. drugo, ne znam nikoga ko bi uzeo uz novi ugovor, pretpostavljam da to znači da postojeći korisnici kojima je istekao ugovor ne mogu iskoristiti, već samo oni koji uzimaju novi broj.
da važi za postojeće korisnike sa isteklom ugovornom obavezom, možda bi mi nešto i značilo, ovako, apsolutno ništa
[ avala100 @ 02.12.2013. 16:59 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic:
Ako se uzme telefon uz pretplatu do 1600 dinara dobija se vaučer na 5.000 dinara, koji možeš da daš nekome ko uzima telefon uz novi ugovor kod njih. Ako potpišeš na pretplatu veću od 1600 dinara, dobijaš isti takav vaučer, ali na iznos od 10.000 dinara.
Još gore nego prošle godine.


Ovako su i meni rekli i takodje su mi rekli da nista od 50% ove godine.
Mislim da nista ni od mene kod njih, ove godine. :(
Jos su mi kao posebnu pogodnost rekli da i taj neko (koga treba da zavijem u crno i da mu uvalim vaucer) ima besplatne razgovore sa omiljenim brojem godinu dana.
[ Slobodan Milivojevic @ 02.12.2013. 17:11 ] @
Ja sam jos pre dve godine pobego od njih, al sad su se skroz srozali s ponudom, šta mi vredi "kvalitetnija mreža", mada se ni na mts ne žalim, iako ima povremeno problema (bilo pre mesec ipo da nije radilo stanje kako treba 5 dana)... Itd... Ali nisu baš duplo gori (kolko su im standardni paketi bolji), a kamo li 4 puta kolko su im bolji paketi s popustom od 50%.

Čak imam i tri postpaida kod konkurencije u zbiru 856 dinara mesečno - i imam svašta nešto što bi kod telenora sanjao.

Imam 300 minuta nacionalnih, imam više poruka, više interneta, sada već i ovde neograničen internet + imam povoljniji roaming (USSD callback + 50% off - KT), plus još 150MB na KT + još 1000 dinara kredita za mts - trošim ih na određen krug brojeva, i imam biz:net 300 koji koristim da me određen krug ljudi zove za dž... Tako da sam se odavno pozdravio sa Telenorom. (da ne ispadne da reklamiram, ali eto kako je).

Isto mislim da Vip sa ovim kaskadnim popustom (20/30/40/50%) - efektivno 35% popusta na pretplatu + telefon + smartovi + dodaci za internet, imaju neviđenu prednost u odnosu na Telenor. Samo što oni imaju užasnu 3G pokrivenost van većih gradova, pa sam zato skepitčan što se Vipa tiče.
[ cozmo_im @ 03.12.2013. 22:59 ] @
VIP ima odlicnu pokrivenost. Supruga ima i sve radi cool. I net im je brzi u realnom radu.

Inace, pisao sam Telenoru sta dobijem kao verni korisnik (dugogodisnji) ako produzim ugovor - odgovor 20% manje pretplate ili dodatnih 200 minuta. Hahahahaha. Pa hit. A popust na telefone? Ne moze, dobicete vaucer za vreme trajanja promocije.

E pa obrisem ja vaucerom da ne kazem sta. Meni treba popust na telefon a ne papir.

Lepo cu da odem na VIP na kaskadni popust i uzmem dobar telefon za mnogo manje novca.
[ calexx @ 04.12.2013. 00:51 ] @
Prijavi Telenoru da hoćeš da raskineš ugovor i odmah će da ti ponude 50% popusta. ;)
[ zvezdasbg @ 05.12.2013. 14:57 ] @
Ova promocija je teška smejurija. Ono što je dodatni problem su i ostala dva provajdera čije su promocije takođe skandalozne. Kod mt:s dobijaš neku nebulozu sa pre paid brojem i nekih fantomskih 30.000 dinara podeljenih u 243532654765856687 rata uz neke dopune bla bla. Vip je izmislio toplu vodu sa stepenastim popustom (aj da ne bude baš tolika pogodnost kao mt:s-ovih 50%). Sve u svemu teško njesra kod svih operatora.
Srećom pa mi ne treba nikakva novogodišnja promocija. Nabedio sam se sa Telenorom još u februaru za 50% popusta na pretplatu i miran sam do početka 2015 godine.
Što se pokrivenosti tiče, mt:s je najbolji, ali jako nestabilan. Naročito sa 3G signalom. VIP je i dalje njesra koje puca svaki čas, čak i tamo gde ima pun 3G signal. Sa te strane je Telenor i dalje najstabilniji.
A cene telefona...no comment. Dranje po ušima.
[ adzo_ @ 05.12.2013. 15:22 ] @
Citat:
calexx:Prijavi Telenoru da hoćeš da raskineš ugovor i odmah će da ti ponude 50% popusta.


Mislis da ce ovo da upali ponovo?

Moje iskustvo, ugovor mi istice sad za 20-tak dana i proslog meseca me zovu iz telenora i krece ono standardno kako sam zadovoljan uslugom, kako se oni trude da bude bolja usluga i da za mene dugogodisnjeg vernog korisnika imaju posebnu ponudu, bla bla, ako mi treba i telefon moze, a ta povoljnost je 20% umanjenje pretplate(kako sam ja njih pogresno razumeo - da meni ostaje 50% a da 20% dobijem ako uzimam telefon). Lepo ja njoj kazem da mi ne treba telefon(imam ja mog kineza ) i da hocu da nastavim kako je sad i da mi posalju novi ugovor

Posalju mi oni novi ugovor ja procitam kad ono nemam vise 50% nego je 20%. Bas su mi ucinili kao desetogodisnjem korisniku

Pre 2 god sam trazio prenos broja u MTS i odmah su mi ponudili 50%. Probacu prvo da odem do poslovnice da pitam moze li da ostane kako je sad ako ne eto mene na MTS...bas mrzim to pilicarenje
[ aquazx @ 06.12.2013. 07:00 ] @
Citat:
zvezdasbg:
...Vip je izmislio toplu vodu sa stepenastim popustom (aj da ne bude baš tolika pogodnost kao mt:s-ovih 50%)...
...VIP je i dalje njesra koje puca svaki čas, čak i tamo gde ima pun 3G signal.


Vipova akcija je jedina prava akcija jer daju i popust 35% i telefon za razliku od ostala dva provajdera.

Sto se tice mreze - VIP mreza radi dobro.

Koristim VIP i Telenor.
[ calexx @ 06.12.2013. 07:35 ] @
Citat:
adzo_: Mislis da ce ovo da upali ponovo?
Jedino ako proveravaju istoriju korisnika. ;) Meni u principu više odgovara da jednu od dve postpejd prebacim na pripejd i kada prvoj od njih ugovor bude pri kraju, prijaviću da je prebace na pripejd. Na njima je da odluče da li će da ponude 50% ili neće. Meni u principu više odgovara da prebace na pripejd ali mi ne smeta ni da ostane sa 50% jer mi tih 300 mesečno nije preterano. ;)
[ zvezdasbg @ 08.12.2013. 02:13 ] @
Citat:
aquazx:
Citat:
zvezdasbg:
...Vip je izmislio toplu vodu sa stepenastim popustom (aj da ne bude baš tolika pogodnost kao mt:s-ovih 50%)...
...VIP je i dalje njesra koje puca svaki čas, čak i tamo gde ima pun 3G signal.


Vipova akcija je jedina prava akcija jer daju i popust 35% i telefon za razliku od ostala dva provajdera.

Sto se tice mreze - VIP mreza radi dobro.

Koristim VIP i Telenor.

Koristio i ja VIP broj. Mreza je ocaj zivi.
[ avala100 @ 09.12.2013. 09:59 ] @
Zvali me iz Kompanije, sami od sebe, iako ima jos vremena prilicno do isteka ugovora, i kao pripremili su mi ponudu.

Ponuda je da potpisem anex, ugovorna obaveza je 1 godinu, i da dobijam besplatno 1GB inetrneta, koji je ogranicen na 1GB, nema posle nista gratis po smanjenoj brzini nego se sve placa (posle) i to je to.
Uz to nema telefona, moze da se uzme ali posle 6 meseci od potpisivanja anex-a, ali tada se gubi 1GB i onda ide ugovor na 2 ili 3, zavisi od uredjaja koji se uzme. (if)
I sve to prati ova glupost, razgovor sa omiljenim brojem godinu dana.
Nema 50% popusta, kao do sad.
Ostaje dobra stvar sto moze da se menja tarifa po zelji, od najmanje do najvece.
Nisam nista jos odgovorio.
[ synn @ 11.12.2013. 02:08 ] @
Citat:
cozmo_im:
VIP ima odlicnu pokrivenost. Supruga ima i sve radi cool. I net im je brzi u realnom radu.

Inace, pisao sam Telenoru sta dobijem kao verni korisnik (dugogodisnji) ako produzim ugovor - odgovor 20% manje pretplate ili dodatnih 200 minuta. Hahahahaha. Pa hit. A popust na telefone? Ne moze, dobicete vaucer za vreme trajanja promocije.

E pa obrisem ja vaucerom da ne kazem sta. Meni treba popust na telefon a ne papir.

Lepo cu da odem na VIP na kaskadni popust i uzmem dobar telefon za mnogo manje novca.



Ja sam trazio da me prebace na pripejd, i zvala me zena iz KS i ja pomenuh 50% popust, i ona rece da moze i da nema problema. Tako da sada imam ugovornu obavezu na 2 godine sa 50% popusta bez telefona.
[ zvezdasbg @ 13.12.2013. 13:52 ] @
Citat:
avala100:
Zvali me iz Kompanije, sami od sebe, iako ima jos vremena prilicno do isteka ugovora, i kao pripremili su mi ponudu.

Ponuda je da potpisem anex, ugovorna obaveza je 1 godinu, i da dobijam besplatno 1GB inetrneta, koji je ogranicen na 1GB, nema posle nista gratis po smanjenoj brzini nego se sve placa (posle) i to je to.
Uz to nema telefona, moze da se uzme ali posle 6 meseci od potpisivanja anex-a, ali tada se gubi 1GB i onda ide ugovor na 2 ili 3, zavisi od uredjaja koji se uzme. (if)
I sve to prati ova glupost, razgovor sa omiljenim brojem godinu dana.
Nema 50% popusta, kao do sad.
Ostaje dobra stvar sto moze da se menja tarifa po zelji, od najmanje do najvece.
Nisam nista jos odgovorio.

Meni je ta ponuda njesra. Ne bih uzeo.
[ adzo_ @ 27.12.2013. 10:03 ] @
Evo da obavestim o epilogu mozda nekome bude od koristi:

Prvo sam isao u lokalnu poslovnicu gde su mi potvrdili ovu pricu o max popustu od 20%
Nakon toga sam poslao mail korisnickom servisu: uspesno smo saradjivali bla..bla.. dugo vremena blabla...
meni nije potrebna promocija besplatni razgovori sa jednom osobom nije mi potreban novi telefon....
ako moze 50% popusta naredne 2 godine posto takvu ponudu imaju i ostali operateri

Nisam imao ocekivanja da ce uopste to proci, kad me juce zovu i kazu da moze i naredne 2 god 50% popusta i da ce mi
novi ugovor poslati u ponedeljak