[ dragan1995 @ 03.12.2013. 14:34 ] @
Imam neki rad na temu motor od usisivaca, pa sad treba da napicem sta je neke slike,delove i sl...al to mi je najmanji problem..problem mi je jer treba da napisem nesto o kolektorima(lamele) na rotoru..treba da napisem kakve su,od cega se prave,cemu sluze i sl..pa ako ima neko nesto da napise na ovu temu ja bih mu bi vecno zahvalan...a da da nezaboravim dobro bi mi dosla i neka slika unutrasnjosti ili skica...sve u svemu koga zanima a ima viska vremena nek postavi nesto....POZDRAV
[ ZAS011 @ 03.12.2013. 15:12 ] @
1. Ovaj forum se bakće ELEKTRONIKOM a ne motorima usisivača.

2. Utroši svoj višak vremena, na pisanje i traženje potrebnih informacija, a ne da blejiš kojekuda.

3. Što bi tebi neko radio TVOJ domaći zadatak kada svoj višak vremena može da upotrebi na bleju.
[ gilopile @ 03.12.2013. 15:27 ] @
Mene je u zivotu sve interesovalo. Elektronika, mehanika...Nema tog aparata koji nisam, kao klinac, rasturio u paramparcad i odgonetnuo na kojem principu radi...Nije bilo neta, naravno. Knjige su zlata vredele i citalo se,zajmilo...Jednostavno danas mogu da izservisiram skoro bilo sta, a da se nisam pre susreo sa tim predmetom. Da mene pitas, ili sam zakljuci cemu sluzi, ili upisi za kuvara (naravno, ne bih da uvredim nikoga, samo sam lupio zanimanje).
[ macolakg @ 03.12.2013. 20:31 ] @
Evo nečeg što može pomoći:
[ ZAS011 @ 03.12.2013. 21:28 ] @
Macola, nisi shvatio, mi da pišemo a ovčica da bleji kojekude. Gde si video da se gugl koristi kada je lakše odblejati
[ macolakg @ 03.12.2013. 21:49 ] @
Pa upravo sam crvenom bojom zaokružio da je google našao 407.000 rezultata za 0,38 sekundi.

Stvarno neograničen izvor podataka.

Valjda će potražiti nešto tamo :-)