[ Tara Nikolic @ 03.12.2013. 23:56 ] @
Ljudi imam veliki problem sa lap topom,koji je izgleda neresiv,pa me zanima da li neko zna nesto o tome,jer u servisima nisu znali o cemu je rec i kako popraviti.Nakon sto se konektujem na internet radi neko vreme i onda nestane net,sto bi bilo ok da mogu da se ponovo konektujem medjutim ne mogu,ukoci ceo komjuter,nije moguce uci u konekcije kako bi se ponovo konektovala,ako pokusam nekoliko puta ceo se pokoci,nece ni da restartuje mogu jedino da ga ugasim pa upalim i nakon sto se upali normalno radi dok se to ne desi ponovo.Nosila sam u servis,obarali su sistem,instalirali su drajvere ponovo i nemaju pojma o cemu je rec,a ja ne mogu 20 puta dnevno da gasim i palim komp da bi se konektovao..da li neko zna u cemu je problem?
[ KrkaCiC @ 03.12.2013. 23:59 ] @
Jel koristis Wireless internet,tj ne ides preko kabla nego bezicno?

Tara je musko ime?
[ Tara Nikolic @ 04.12.2013. 00:03 ] @
Koristim wireless,ali sam probala i da prikljucim kabli medjutim i tada se isto desava :(
[ jolemisa @ 04.12.2013. 00:42 ] @
Da li su u redu Lan drajveri?
[ Tara Nikolic @ 04.12.2013. 21:19 ] @
hm pa ne znam iskreno,ali znam da i kad ga odnesem negde drugde to se isto desava...
[ jolemisa @ 04.12.2013. 22:54 ] @
Uradi reinstal Lan drajvera nista neces izgubiti niti pokvariti.
[ KrkaCiC @ 04.12.2013. 23:20 ] @
Citat:
KrkaCiC:
Tara je musko ime?


Izvinjavam se,lose sam protumacio ovo
Citat:
Tara Nikolic:
palim komp da bi se konektovao


Jel zakoci samo kad radis nesto po netu,ili uopste kad si konektovana a nije otvoren neki browser?
Pitam zato sto flash player hoce da zamrzava sistem
[ Tara Nikolic @ 05.12.2013. 11:41 ] @
Citat:
jolemisa:
Uradi reinstal Lan drajvera nista neces izgubiti niti pokvariti.

Ja se izvinjavam na glupom pitanju ali kako to da uradim ? :)
[ Tara Nikolic @ 05.12.2013. 11:43 ] @
Citat:
KrkaCiC:
Citat:
KrkaCiC:
Tara je musko ime? :)


Izvinjavam se,lose sam protumacio ovo
Citat:
Tara Nikolic:
palim komp da bi se konektovao
:)

Jel zakoci samo kad radis nesto po netu,ili uopste kad si konektovana a nije otvoren neki browser?
Pitam zato sto flash player hoce da zamrzava sistem :)


Zakoci cak i na googlu ali nisam primetila da koci kad ne radim nista,obicno kad gledam neku seriju ili trazim nesto na googlu tada..i to nije klasicno kocenje zbog slabog interneta nego ne mogu da se konektujem ponovo,ne mogu da udjem u konekcije uopste i dok pokusavam on ceo pokoci...
[ jolemisa @ 05.12.2013. 12:00 ] @
Citat:
Tara Nikolic:
Citat:
jolemisa:
Uradi reinstal Lan drajvera nista neces izgubiti niti pokvariti.

Ja se izvinjavam na glupom pitanju ali kako to da uradim ? :)

Ako imas CD od maticne ploce pokreni ga i otvorice ti se prozor sa kpmpletnim drajverima ili ce biti posebno lan,a posebno audio drajveri.A mozes kada ti izadje folder kada ubacis CD na folder desni klik i open CD-a i unutra ces naci sadrzinu CD-a i medju njima i Lan drajveri,otvori taj folder i nadji ikonicu setup exe i pokreni,onda ce biti nekoliko puta "next" i "finish",verovatno ce ti traziti restart i to uradi,onda ce lan drajveri biti instalirani.
[ Tara Nikolic @ 05.12.2013. 17:00 ] @
Hvala puno,pokusacu :)