[ visatix @ 04.12.2013. 13:02 ] @
Poštovani, nakon 3,5 godina korišćenja asus laptopa, planiram da kupim drugi laptop. Gledajući sajtove, komentare, cene...razmišljao sam o modelu Lenovo IdeaPad G500 59390515/8 (http://www.laptopcentar.rs/pro...eaPad-G500-59390515-8-02201311 nije reklama). Laptop mi treba isključivo sa kucanje teksta,internet, poneki film, nekada i neki crtež u auto cad-u, a bitno mi je da ima veliki HDD. Može li neko dati neko mišljenje o ovom laptopu ili uopšte neko mišljenje o Lenovu?
[ dragancesu @ 25.12.2013. 11:13 ] @
Jesi vec kupio? Kakav je?

Namerio sam se na slican i orisao u radnju, ukljuce a ono FreeDOS, OK. Izvadim ja iz dzepa bootabilni flash sa ubuntu da probam i prvo treba uci u BIOS, e to nismo uspeli. Citao sam sta i kako, ali da pitam kako se ulazi u BIOS kod ovog laptopa? Ono sto je pisalo je pritisnuti F2 ili F12 kad se pali nije uspelo

[ visatix @ 26.12.2013. 14:10 ] @
Dok sam čekao odgovor, pregledao sam u nekim radnjama i neke druge modele, ali ono što bi mi odgovaralo prihvata samo win 64 bita i ima samo drajvere za njega (a meni treba isključivo 32 bita zbog nekih programčića koje redovno koristim i ne znam da li bi radili na 64 bita). Zbog cele konfuzije oko drajvera i "bitova" rešio sam da odložim kupovinu laptopa na neko vreme, kada budem imao više vremena da "prečešljam" forume...