[ fanfon @ 06.12.2013. 10:05 ] @
Upravo sam bio u poslovnici i radnica mi je rekla da nude novogodisnji popust na kupovinu telefona pri zakljucenju ugovora u iznosu od 10 000 dinara. Ali po njenom objasnjenju u pitanju je sledece:

Korisnik koji zakljuci ugovor na 2 godine dobije vaucer u iznosu od 10 000 dinara koji licno ne moze iskoristiti vec ga moze dati drugoj osobi koja zakljuci ugovor na 2 godine i ona tada moze dobiti popust pri kupovini telefona, a takodje dobiti vaucer iste vrednosti koji ce dati nekoj trecoj osobi koja zeli zakljuciti ugovor sa Telenorom. Ovaj MLM sistem mi deluje malo nebulozno jer onaj ko zeli da produzi ugovor, a ne dobije vaucer od nekog nema nikakav popust. Jeste li vi culi nesto o tome?
[ Dexic @ 06.12.2013. 10:28 ] @
To je odlican sistem. Dogovore se dva da podele vaucer, oba plate vise u sustini, prica se okolo, jos vise se primeni, a vrh piramide puni li cup, puni :)
[ zzz @ 06.12.2013. 11:20 ] @
Super sistem, ja licno sam sacekao 1. decembar da cujem neverovatnu ponudu, da bih zatim odlucio da ne produzujem ugovornu obavezu kod njih :)
[ fanfon @ 14.12.2013. 09:37 ] @
Jos jedna dodatna informacija: vaucer od 10 000 dinara vazi samo za onog ko uzme paket od 1600 dinara mesecno. Za pakete ispod vazi duplo manji vaucer. A u aprilu su davali popust od 10 000 dinara bez ikakvih uslova. Smejurija!