[ meskala @ 07.12.2013. 09:39 ] @
Instalirao sam najnoviju verziju Vibera sa Google play (Samsung galaxy Core) i više ne vidim prijatelje koji imaju Viber. Reinstalirao sam ga i opet isto. Ne dozvoljava staru verziju, jer odmah trazi update. Pre Update-a sve je radilo normalno. Mene vide da sam online, a ja njih ne. Pomoć ...
[ svetionicar @ 15.02.2014. 22:01 ] @
izgleda da je do poslednje verzije Vibera. u kuci imamo Alcatel One Touch i ZTE Blade III sa starim Viberom i sve radi. Kod ZTE Kiss modela, novi Viber nikako ne vidi kontakte koji su u telefonu. Na BLade III sam uradio update i Viber je lepo opet video sve kontakte. koliko vidim po stranim forumima, nije vazan brend, Galaxy, iPhone, SE (Xperia), svi imaju ovaj problem. Izgleda da za neke modele nova verzija Vibera trazi da broj telefona bude ukucan sa kompletnim prefiksom zemlje u kojoj je.

Vec treci dan se mlatim s ovim, lepo bi ilo da se javi neko ako ima resenje :(
[ Hackman @ 15.02.2014. 23:06 ] @
I meni se dešava ista stvar vidi mi samo brojeve dok imena ne prikazuje. Da
li neko može da pošalje neku predhodnu verziju Vibera da proverim da li je
do samog programa ili do nečeg drugog. Pokušavao sam na sve načine da
provalim do čega je ali nikako ne iide. Unapred hvala.
[ colja29 @ 28.03.2014. 08:35 ] @
Viber je ukinuo podrsku za verzije starije od 2.1
http://support.viber.com/custo...1-and-older-block#.UzUsz6kWaBZ

Androidi sa verzijama os. 2.3.5 i stariji NEMOGU da rade sa novom verzijom (4.*) Vibera!

Citat:
svetionicar: izgleda da je do poslednje verzije Vibera. u kuci imamo Alcatel One Touch i ZTE Blade III sa starim Viberom i sve radi. Kod ZTE Kiss modela, novi Viber nikako ne vidi kontakte koji su u telefonu. Na BLade III sam uradio update i Viber je lepo opet video sve kontakte. koliko vidim po stranim forumima, nije vazan brend, Galaxy, iPhone, SE (Xperia), svi imaju ovaj problem. Izgleda da za neke modele nova verzija Vibera trazi da broj telefona bude ukucan sa kompletnim prefiksom zemlje u kojoj je.

Vec treci dan se mlatim s ovim, lepo bi ilo da se javi neko ako ima resenje

Treba da skinete stariju verziju sa ovog linka:
http://www.androiddrawer.com/search-results/?q=viber

... pronadjite verziju 3.* skinite u komp ,prebacite .apk u sd karticu, instalirajte i vozi Misko!

Sve sljaka provereno!!

PozZ!
[ tox master @ 13.04.2014. 16:17 ] @
I ja sam na Wildfire s instalirao najnoviju verziju (nisam pre koristio, posto sam telefon dobio skoro).
Kod mene je drugaciji problem,u toku razgovora sagovornik mene cuje ok ali ja cujem samo na prekide i izoblicen glas.
Da li je ovaj telefon jednostavno slab za Viber ili bi pomogla starija verzija,jel ima neko iskustva sa ovim?