[ zica49 @ 12.12.2013. 15:06 ] @
Nema mi mista mrze kad kliknem da kupim i dobijem ovu poruku.
Jenom sam kontaktirao prodavaca u kinu i covjek mi odgovorio doslovno ovako..
"Prijatelju meni je zao sto je to tako,mnoge posiljke vasa carina vrati nazad. To nam napravi bespotrebne troskove i negativne kometare od kupaca iz vase drzave" ...
[img][/img][att_img]
[ ademare @ 12.12.2013. 16:59 ] @
Ako nigde drugde, tu smo bar BiH i Srbistan , skoro uvek ruku pod ruku zajedno :D U paketu.

Ja ovim Kinezima nista ne verujem pa ni to za carinu. Sad da ga pitas jeli gde je BiH ne bi Kinez znao da ti kaze. Nemaju oni pojma i sve Lazu.

Al kad svi jednog dana udjemo u tu EU sve ce biti drugacije.

Slusao sam pre par godina na RTS -u drzavnom, skupili se sve vajni Analiticari, pa daju prognoze ulazaka.

Na kraju se slozise :
1. Turska
2. Srbistan
3. BiH

A ja na to im onda kaza kao i sada, posto Turska nece Nikada, mi ostali odmah iza :D
[ zica49 @ 12.12.2013. 19:59 ] @
Trgovina koja mi je izbacila ovu pouku salje za Srbiju ali za BiH ne....
[ ademare @ 12.12.2013. 21:59 ] @
Sasvim moguce. A ima i kontra primeri, kad u Bosnu moze , a u Srbiju ne. Al sve su to nekako nijanse.

Daleko je Bosna ispred sto se tice Elektronske trgovine. Mi tek ove godine dobismo PP, bolje da ga nismo ni dobijali, jel ga iskoristise kao opravdanje za uvodjenje PDV-a na svaki paketic, sto u Bosni , niti u bilo kojoj zemlji sveta ne postoji. Svugde imaju neki limiti pa se placa , kad se limit presisa, samo u Srbiji limit 0.

Plus mi ne mozemo ni na takav , kakav je PP da primamo novac, pa ce proci jos dosta vremena dok u tome Srbija dostigne Bosnu.