[ Jedox @ 17.12.2013. 22:32 ] @
Potrebno mi je nesto (program bilo sta) sto ce kao virus cim se ubaci USB u neki komp da automacki instalira neki program ili da prebaci neke podatke sa USB-a
[ valjan @ 18.12.2013. 10:42 ] @
Probaj kod Deda Mraza, jer teško da ćeš drugačije to postići na iole legalan način, i niko ti ne može garantovati da će to uopšte raditi na većini računara, jer za početak može biti blokiran pristup USB portovima, zatim onemogućen Autorun/Autoplay na izmenjivim medijima, ugrađen neki agresivan AV/HIPS koji bi blokirao tu tvoju automaCiku itd.
[ Jedox @ 18.12.2013. 22:06 ] @
Ali meni je potreban samo progam po ovom gore opisu i nista vise, za sve ostalo cu ja da se pobrinem
[ valjan @ 19.12.2013. 09:50 ] @
Da li ti želiš da na računar instaliraš neku aplikaciju, pa kad nakon toga neko ubode USB u taj računar sa tom aplikacijom, da se onda izvede neka radnja koju si ti zamislio? Ako to nije to, nego ti želiš da ubodeš USB u neki random računar, i da to inicira izvođenje te tvoje radnje, onda nisi dobro proučio materiju, pa se vraćamo na moju prethodnu ponudu kome da se obratiš...
[ gwork @ 20.12.2013. 18:39 ] @
tesko druze da ces to uraditi
[ jolemisa @ 21.12.2013. 17:36 ] @
Nema nista bez samostalnog rada.
[ Lavlja_Jazbina @ 21.12.2013. 20:35 ] @
Ja sam imao jednu situaciju da pri ubadanju flesa zbog nekog bacup programa koji je bio na racunaru ,sve iz my documents na kompu se kopiralo na moj fles.