[ X15 @ 20.12.2013. 07:08 ] @
Pozdrav svima ... Zamolio bih sve koji su upućeni da mi pomognu u rešavanju problema!
Imam sajt napravljen u Word Pressu i do juče sve je radilo savršeno... od juče ne mogu da se logujem na administrativni deo sajta.Sadržaj na sajtu se pokrece nesmetano, savrseno brzo i učitava ali da se uloguje neće!Kada unesem username i passw priavi mi ovu grešku " Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 4 bytes) in /home/a2665502/public_html/wp-admin/includes/deprecated.php on line 1132 "
Naglasiću da baza podataka nije bila velika ... sajt je sasvim lagan i trebalo bi da sve leti.
Na sajtu je bilo par registrovanih korisnika, niko od njih nije imao status administratora... svi su bili ispod admina.
Unapred zahvalan svima na pomoći!
[ Aleksandar Klickovic @ 23.12.2013. 21:57 ] @
Mislim da sam imao sličan problem, u pitanju je problem sa nekim od pluginova, odnosno od neslaganja pluginova, probaj da obrises JetPack plugin prvo (ako ti je instaliran), ili kreni redom, pa testiraj. Brišeš preko ftp-a, idi u wp-content/plugins

[ X15 @ 24.12.2013. 06:20 ] @
Da, da ... Mogu da kazem da sam problem resio !
Pluginovi su pravili opasan problem ... zapravo, bio je to neki plugin za logovanje. Svasta mi je padalo na pamet, kao i da u krajnjem slucaju " promenim hosting " ... sada opet sve radi !