[ Dejan Lozanovic @ 23.12.2013. 12:06 ] @
http://www.theregister.co.uk/2013/12/18/harvard_bomb_hoax_charge/


Hahahahaah dzabe mu sto je poslao mail preko Tor-a, uhvatili ga kad je prilazio tor mrezi :)
[ Bik Koji Sedi @ 23.12.2013. 12:12 ] @
Nisu ga baš tako uhvatili, niti to išta govori o Tor mreži. Samo su proverili ko je u datom vremenskom intervalu sa univerzitetskoj WiFi-ja pristupao Tor-u, priupitali ga da za junačko zdravlje i on je sve priznao. Na stranu što je mogao da sve to obavi iz najbližeg Starbucksa, ali dovoljno je bilo da naprosto sve poriče ("Tor? Skidao sam ponografiju!") i ne bi mu mogli ništa.
[ Nedeljko @ 23.12.2013. 12:14 ] @
Znaš kako, nijedan sistem te neće zaštititi ako ga ne koristiš pravilno.
[ Java Beograd @ 23.12.2013. 13:58 ] @
Zamisli da u Srbiji lažno pretiš bombom nekoj instituciji preko e-maila !

Taj e-mail ne bi imao ko da pročita, jer oni koji vode državu, javna preduzeća i institucije još nisu prihvatili "te novotarije" i "taj internet" i slično.
[ Dexic @ 23.12.2013. 14:03 ] @
Ovde bi prvo trazili priznanicu da si platio administrativnu taksu :)
[ Dejan Lozanovic @ 23.12.2013. 14:04 ] @
Citat:
Java Beograd:
Zamisli da u Srbiji lažno pretiš bombom nekoj instituciji preko e-maila ! :) :) :)

Taj e-mail ne bi imao ko da pročita, jer oni koji vode državu, javna preduzeća i institucije još nisu prihvatili "te novotarije" i "taj internet" i slično.


http://www.24sata.rs/vesti/beo...adskih-inspektora/118789.phtml

U pravu si :) kad je srbija u pitanju.
[ 3way @ 23.12.2013. 14:09 ] @
Interesantno...sada je kuknjava -"Gde su prijave?"...a kada se pisu prijave onda je kuknjava: "Nemoj na sirotinju!"
[ Dejan Lozanovic @ 23.12.2013. 14:40 ] @
Citat:
3way: Interesantno...sada je kuknjava -"Gde su prijave?"...a kada se pisu prijave onda je kuknjava: "Nemoj na sirotinju!"


Uvek je kuknjava na drzavu, kada sam im davao pare na ime poreza poprilicno me zanimalo kako se moje pare trose. I poprilicno nervira kada vidis gomilu inspektora kako piju kafe u svojim kancelarijama. Umesto da izadju na teren i rade ono zasta ih mi od naseg poreza placamo.