[ maqwents @ 05.01.2014. 20:28 ] @
Pozdrav!

kako mogu da obrišem WMP12 da bi instalirao wmp11

odmah da kažem ova lista je prazna, tako da na taj način ne mogu da ga obrišem


[ Jing Jang @ 06.01.2014. 07:34 ] @
Show Hidden File
================
1. Click the Start Button and click Control Panel.
2. Click Classic View and choose Folder Options.
3. Click View tab, choose Show hidden files and folders, click Apply and click OK.
4. Go to C:\Users\your user name\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Libraries folder to delete files.

If the issue persists, you may want to reinstall Windows Media player as below:

1. Open Control Panel/Programs and Features.
2. Click "Turn Windows features on or off" in the left pane.
3. Expand "Media Features", uncheck "Windows Media Player". Click "Yes" to continue, and click OK to quit. Then Restart.

Note: If you turn off WMP, Windows Media Center will be turned off either. You may need to re-configure settings for Windows Media Center after re-enabling it.

Ukoliko ti prvo ne pomogne, pokusaj ovo:

Try this - assuming you are administrator on your computer...

Close Windows Media Player

Goto to services.msc
Stop "Windows Media Player Network Sharing Service"


Goto C:\Users\[username]\AppData\Local\Microsoft\
- This path might not be showin in explore but it does exist! You can show hidden files and folders to have it show up in
windows explore

Delete the "Media Player" folder

4. Open "Turn Windows features on or off" again. Turn on the features "Windows Media Player" and "Windows Media Center". Restart.
5. Launch Windows Media Player, initialize the program.
[ maqwents @ 06.01.2014. 11:45 ] @
Problem je što je meni lista "Turn Windows features on or off" prazna a oba načina se zasnivaju na toj listi.
[ Jing Jang @ 06.01.2014. 13:18 ] @
Imas ovde nekoliko slucajeva pa pogledaj.

http://social.technet.microsof...-remove-two-files-from-library

Jsi li pokusao da nadjes i obrises u C:\Users\<username>\AppData\Local\Microsoft\Media Player\Transcoded Files Cache" ?
[ zoran_dojkic @ 06.01.2014. 14:15 ] @
Jel` toliko neophodan taj WMP, ja se uvek iznenadim kada ga neko pomene, odavno sam prestao da ga koristim. VLC i AIMP sa DFX mi trenutno izgledaju najpogodniji.
[ maqwents @ 06.01.2014. 14:25 ] @
Obrisao sam folder, ali to je koliko sam razumeo ako imam problem sa plejerom...nego jel može uopšte wmp11 na win7 ?
[ zoran_dojkic @ 06.01.2014. 14:27 ] @
Evo ti link pa probaj http://www.filehippo.com/download_windows_media_player/
[ maqwents @ 06.01.2014. 14:47 ] @
Da ali prvo moram da obrišem verziju 12 a nikako ne mogu.
[ Jovan 1988 @ 06.01.2014. 15:35 ] @
Da li možeš da objasniš za šta koristiš wmp...
Da smanjimo muke i tebi i nama i preporučimo ti neki player koji radi to isto. :D
[ maqwents @ 06.01.2014. 16:25 ] @
Ajde da pokušam

Ima najkvalitetniji zvuk (bar za mene) i Crossfading efekat, Winamp je jedina zamena ali mi pravi sitne probleme u sistemu, neke programe ne mogu da startujem dok ga ne isključim, a najviše sam se razočarao kad sam i pročitao da je i napravljen sa namerom rušenja windowsa, AIMP je odličan ali Crossfading efekat radi tako što dok radi prelaz na sledeću pesmu zvuk izgubi oštrinu (tih 10 sekundi).Uključite Rook ekvilajzer u Aimpu3 i u WMP pa ćete videti kolika je razlika.

Ali nema veze ako ne može, onda ostaje nada da će novi vlasnik winampa normalizovati plejer.
[ Jing Jang @ 06.01.2014. 18:17 ] @
Ali nema veze ako ne može, onda ostaje nada da će novi vlasnik winampa normalizovati plejer.

Winamp se ukida tj. prestaje uskoro sa radom, samo da znas. Prestao je sa radom 20.12.2013.
[ maqwents @ 06.01.2014. 18:25 ] @
Pa jel neće da dobije novog vlasnika ?
http://techcrunch.com/2014/01/...ne-radio-aggregator-radionomy/
[ Jing Jang @ 06.01.2014. 20:33 ] @
Evo ti pa procitaj. http://www.pcchip.hr/softver/winamp-izdao-novu-verziju-za-kraj
[ Jovan 1988 @ 06.01.2014. 20:41 ] @
Ja winamp nikad nisam ni koristio za muziku.
Sad koristim Foobar jer je jako jednostavan,a zvuk je korektan,a ranije sam koristio Jet Audio,koji ima mali milion opcija...
crossfading efekat mi nije bitan tako da foobar ti ne mogu objasniti kako se podešava ,ali verovatno ima dodatak i za to,ko ga koristi duže objasniće ti,a ima i još par tema koji se bave time.Jet Audio ima jako puno opcija za puštanje muzike,tako da ,ako ideš u te detalje ,pokušaj sa njim.
[ jolemisa @ 08.01.2014. 01:11 ] @
Svo ja sam naso nesto mozda ce pomoci:http://www.freeware.de/blog/ti...s/media-player-deinstallieren/
[ Djetvan @ 08.01.2014. 13:42 ] @
Pogledaj šta o brisanju WMP nudi Gugl na srpskom jeziku.
[ jolemisa @ 09.01.2014. 01:40 ] @
Znao sam da na sajtu "Baguje com"ima objasnjenje kako se radi uninstal WMP i IE,ali sam zagubio adresu.Hvala Djetvan-u
sto je to izbacio,tako da ce i maqwents sigurno resiti problem.
[ maqwents @ 09.01.2014. 12:30 ] @
Iskreno odustao sam od brisanja wmp12, jer je jedini način preko "Turn Windows features on or off" a meni je ta lista prazna i tu je kraj priče.
Mada ako wmp11 ne može da se instalira na win7 onda nema zašto da smaram i sebe i vas sa brisanjem wmp12
[ jolemisa @ 09.01.2014. 17:11 ] @
Probaj ovo sto je Djetvan predlozio mozda uspe.
[ maqwents @ 09.01.2014. 18:04 ] @
Pa šta je predložio da ukucam na google.rs "Kako izbrisat Windows Media Player" to sam radio još pre nego da postavim pitanje na forumu.
[ maqwents @ 09.01.2014. 19:15 ] @
Evo šta kaže "Baguje com"

Otvorite Control panel, izaberete opciju “Programs and Features” i kliknete na “Turn Windows Features On or Off”. Nakon toga će vam se pojaviti prozočić sličan ovom ispod.



a evo šta sam ja reko u prvoj poruci

Citat:
maqwents:
Pozdrav!

kako mogu da obrišem WMP12 da bi instalirao wmp11

odmah da kažem ova lista je prazna, tako da na taj način ne mogu da ga obrišem


[ jolemisa @ 10.01.2014. 19:22 ] @
A zasto je kod tebe to prazno?Koji je razlog?Obicno kada se otvara taj nalog obicno pise da se malo saceka do otvaranja.