[ notaboo @ 07.01.2014. 23:45 ] @
Da li u malopodaji (bilo gde u svetu) postoje bezicne slusalice (wireless na 2.4GHz, ali ne bluetooth) sa enkripcijom (zastitom) signala?

Kakva su vasa iskustva sa bezicnim slusalicama, bez obzira za sta ih koristite?
[ Lavlja_Jazbina @ 08.01.2014. 08:09 ] @
Citat:
ali ne bluetooth

Gde hoces u Bg (svetu).Nesto si pobrkao.Ovo su asusove u T........




[ notaboo @ 08.01.2014. 08:17 ] @
Nigde ne pise da su sa enkripcijom. Kako to da saznam?
[ Lavlja_Jazbina @ 08.01.2014. 08:54 ] @
To je veliki znak ?.Ako ti vec treba za prisluskivanje onda neka profi oprema.Testiraj ove na trzistu.
Kod nas sto znam su telefoni sa enkripcijom,ali slusalice....:(.
[ notaboo @ 08.01.2014. 09:27 ] @
Nisam u prilici da ih testiram pa zato trazim pouzdane informacije.

Nekada ni fiksni bezicni telefoni nisu bili sa zastitom pa je svako mogao da prislukuje razgovor ako je imao telefon koji radi na istoj frekvenciji.


Sad naleteh na ove slusalice:

http://store.sony.com/wireless...tid-All-TV-Wireless-Headphones

i u njihovim specifikacijama, izmedju ostalog, pise:

Transmitter : 2.4 gHz: 2.408 GHz – 2.473 GHz; MSK Modulation

Koliko znam, MSK modulacija je samo nacin prenosa signala.
[ deki111 @ 08.01.2014. 10:04 ] @
Imaš na 1.9Ghz headset sa enkripcijom:

Plantronics 69702-06 CS55/HL10 DECT 6.0 Wireless Headset System with Lifter

Jabra Sound Tube for GSA GN9125
[ Lavlja_Jazbina @ 08.01.2014. 12:16 ] @
Pa sta da radi sa ovim.Pitao je za slusalice,ne slusalicu.Ako mu treba za muziku,koja svrha ovih ili sam pogresno razumeo namenu.
[ Java Beograd @ 08.01.2014. 12:18 ] @
Šta, frka mu je da ovi koji prisluškuju ne provale snifovanjem da sluša Jelenu Karleušu ?
[ notaboo @ 08.01.2014. 16:39 ] @
Ma taman posla da je u pitanju Jelena Karelusa .

Ne trebaju mi slusalice za mobilni. Bluetooth su najcesce sa enkripcijom ali je slabiji domet.

Za muziku nije frka, ali sta ako neko zeli bezicne slusalice sa mikrofonom. Ne verujem da iko voli da mu komsija prisluskuje razgovor preko Skype-a .

Koliko sam mogao da primetim u pisanim i video recenzijama, kvalitet zvuka na bezicnim slusalicama nije nekog kvaliteta, osim mozda pojedinih modela Sennheiser-a (npr. RS180), koji je tesko dobavljiv u Srbiji.

Mislim da bi proizvodjaci trebalo da ugade enkripciju u sve vrste bezicnih slusalica bez obzira na namenu.
[ notaboo @ 08.01.2014. 16:48 ] @
Ove rade na 5.8GHz ali o enkripciji ne slova http://www.astrogaming.com/a50...DSET-ASTRO_color=Black#start=1

Sarolike frekvencije rada a za bezbednost komunikacije niko ne daje ni 5 para.
[ deki111 @ 08.01.2014. 19:27 ] @
Citat:
notaboo:
Za muziku nije frka, ali sta ako neko zeli bezicne slusalice sa mikrofonom. Ne verujem da iko voli da mu komsija prisluskuje razgovor preko Skype-a :) .


http://www.cordless-phones.uk....sets/cs60-usb-wireless-headset


[ Lavlja_Jazbina @ 08.01.2014. 19:37 ] @
Citat:
Sarolike frekvencije rada a za bezbednost komunikacije niko ne daje ni 5 para.

Pa kada se sagledaju posledice,recimo tebe ovisnika o xxx filmice,a cela zgrada od 50 stanova modernizovana sa bezicnim sluskama,
a ono se prolama,aaha ah aha aaa spricenzi jaa.Bio bi to sexi EHO u celoj zgradi da bi susedna pozavidela. :).
[ notaboo @ 09.01.2014. 09:28 ] @
Citat:
deki111:
Citat:
notaboo:
Za muziku nije frka, ali sta ako neko zeli bezicne slusalice sa mikrofonom. Ne verujem da iko voli da mu komsija prisluskuje razgovor preko Skype-a :) .


http://www.cordless-phones.uk....sets/cs60-usb-wireless-headset




Hvala na trudu ali meni trebaju stereo slusalice sa kvalitetnim zvukom.
[ notaboo @ 09.01.2014. 09:31 ] @
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
Sarolike frekvencije rada a za bezbednost komunikacije niko ne daje ni 5 para.

Pa kada se sagledaju posledice,recimo tebe ovisnika o xxx filmice,a cela zgrada od 50 stanova modernizovana sa bezicnim sluskama,
a ono se prolama,aaha ah aha aaa spricenzi jaa.Bio bi to sexi EHO u celoj zgradi da bi susedna pozavidela. :).



Molim moderatora da regulise ovakve komentare i korisnike.

Ako ti se tebi zivot svodi na 1 zanr filmova ne moras da delis sa nama. Slusalice mi trebaju pre svega zbog muzicke produkcije.
[ mr. ako @ 10.01.2014. 22:21 ] @
Nemoj da si na kraj srca, sali se covek. :)
[ notaboo @ 10.01.2014. 22:33 ] @
Ma dobro , ali neka se sali u opstem smislu a ne da mene stavlja ni krivog ni duznog na vetrometinu.
[ Lavlja_Jazbina @ 10.01.2014. 23:13 ] @
Dobro sto se ljutis.Kazes odmah za sta ti trebaju slusalice.
Citat:
Slusalice mi trebaju pre svega zbog muzicke produkcije.

Za to??? Ja se za to ne bih salio.Ozbiljno.Budem u cudu za sta ti treba enkripcija i produzim dalje.