[ duxann123 @ 23.01.2014. 21:35 ] @
A zasto se ide preko MB skril a ne direktno na Visa devizni racun? tj zasto je povoljniji skril?mozda je glupo pitanje ,ne znam... npr u kazinu,zasto da ne prijavim visa karticu i da preko nje vrsim uplate direktno n nego svi idu preko tog skrila?
Nadam se odgovoru...hvala.
[ Aleksandar Klickovic @ 24.01.2014. 01:11 ] @
Pa uglavno zato što postoje sajtovi koji mogu da ti pokupe podatke o tvojoj VISA kartici i onda je lagano iskoriste za nešto drugo :)

A Skrill/PayPal itd daju neki nivo sigurnosti izmedju tebe i prodavca. Odnosno, ne mogu tek tako da ti se skinu sredstva, a i ako se skinu, imaš neko vreme (30ak dana ili više) za koje možeš da tražiš povrat ili blokadu..

A i uglavnom je potrebno da daš samo email od svog naloga, umesto da kucas ime, prezime, adresu, broj kartice, ccv, expiration i slično.. :)
[ duxann123 @ 31.01.2014. 23:40 ] @
Ok,hvala druze ;) a koliko dugo moze novac moze da stoji na skrill nalogu,dali ima nekog ogranicenja ili ne?
nemam vise pitanja :)
[ pavlito88 @ 01.02.2014. 21:06 ] @
Citat:
duxann123:
A zasto se ide preko MB skril a ne direktno na Visa devizni racun? tj zasto je povoljniji skril?mozda je glupo pitanje ,ne znam... npr u kazinu,zasto da ne prijavim visa karticu i da preko nje vrsim uplate direktno n nego svi idu preko tog skrila?
Nadam se odgovoru...hvala.


U principu mozes i preko Visa/Mastercard/Maestro da vrsis online placanje. Imaj u vidu da neke banke su ogranicile placanje na sajtove vezane za kladjenje i igre na srecu.

Najbolje je da se informises u svojoj banci.
[ Aleksandar Klickovic @ 05.02.2014. 00:22 ] @
Nemas ogranicenja koliko ce da ti stoji novac tamo, bar ne da ja znam..
Imas neke limite u trosenju samo.. 4500 dolara ili evra u 90 dana (što može da se poveća na 9000 ako povežeš sa bankom i kreditnom karticom skrill nalog)..