[ Jing Jang @ 04.02.2014. 19:37 ] @
Samsung će ponovno organizovati lansiranje svog novog proizvoda na Mobile World Congress u Barseloni 24. februara. To je Galaxy S5 marquee phone.
Galaxy smartphone je ultra visoke razlučivosti 2,560 x1, 440 , AMOLED display-om i sa ugrađenim 64-bitnom osam-core Exynos procesorom. Osim toga, očekuje se da će imati 16-megapikselnu kameru, 3GB RAM-a, i hulked-out 4000 mAh bateriju.
Bice tu jos nekih novih poboljsanja kao sto su: posve novi dizajn s metalnim kucistem, skeniranje na otisak, nova dugotrajna tech baterija....

http://reviews.cnet.com/8301-1...likely-at-feb-24-launch-event/
[ igor r @ 24.02.2014. 22:15 ] @
Izašao je Galaxy s5 ali rezultati su krajnje ispod očekivanja, i poražavajući, ne vidim neke razlike u odnosu na s4.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-6033.php
[ vkoja @ 24.02.2014. 23:40 ] @
Nije da je mala razlika , vec je ogromna , najbolji telefon do sada koji je ikada napravljen , danas je predstavljen na sajmu mobilne telefonije u barseloni , a prodaja pocinje u aprilu u americi ,a cena se za sada jos nezna , sve u svemu kralj medju telefonima , vrh vrhova ...

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 24.02.2014. 23:48 ] @
Hardverski je to očekivan korak napred, ali inovativno je vrlo nazadno.
Super je kada sa 3 godine znaš sva slova i brojeve, ali ako i sa 7 godina znaš samo sva slova i brojeve, a pri tome si se samo promenio raastom, onda si zaostalo dete. E to je i taj S5. E sad, da će se prodavati, prodavaće se.
[ Java Beograd @ 25.02.2014. 08:02 ] @
Hoće li se smisliti gde je back dugmence: levo ili desno ?
[ bakara @ 25.02.2014. 10:53 ] @
Citat:
Java Beograd: Hoće li se smisliti gde je back dugmence: levo ili desno ?

Ne kapiram?
Zar na samsungu nije bilo oduvek desno back dugme?

[ vkoja @ 25.02.2014. 15:30 ] @
Pa vidi , nema se tu sta ni puno toga ocekivati sto se tice sistema za android , jedino je moguce neko hardversko poboljsanje , sto i jeste uradio s5 , sta znam , sta bi to neki drugi proizvodjac ponudio a da bude bolje od s5 , mozda nesto u vizuelnom izgledu i jacem materijalu , ja licno imam sada s4 i za mene je to vrh telefon , zato kazem da s5 u svakom pogledu mora pruziti vise..
[ igor r @ 25.02.2014. 22:01 ] @
Citat:
vkoja:
Nije da je mala razlika , vec je ogromna , najbolji telefon do sada koji je ikada napravljen , danas je predstavljen na sajmu mobilne telefonije u barseloni , a prodaja pocinje u aprilu u americi ,a cena se za sada jos nezna , sve u svemu kralj medju telefonima , vrh vrhova ...




LOL,

Pogledaj mu samo voting i pročitaj komentare,

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-reviews-6033.php
[ Nebojsa Milanovic @ 25.02.2014. 22:13 ] @
Polako, ne treba pljuvati unapred, treba videti cenu.

S4 je solidna kupovina, po meni iako je osetno skuplji od S3 ipak je dosta i bolji, a za S5 najavljuju minimalno povećanje u odnosu na S4.

Ako bude tako čak bih ga i pohvalio, jer ne vidim ništa loše u odluci da ne idu na visoke cenovne nivoe nego da se približe srednjoj klasi kupaca.
[ AstralPro @ 07.03.2014. 20:21 ] @
Ja ne bih pohvalio S4 jer je mi je pukao ekran a ispao je iz dzepa od trenerke,metar visine.
[ PeraII @ 07.03.2014. 20:24 ] @
Citat:
AstralPro: Ja ne bih pohvalio S4 jer je mi je pukao ekran a ispao je iz dzepa od trenerke,metar visine.

Bitno je na čega je pao i kako!
To ne govori o kvalitetu nego o tvom pehu.
[ vkoja @ 07.03.2014. 20:42 ] @
S4 je bar za mene neprevazidjeno cudo mobilne telefonije , S5 jos bolji ..