[ jassadr @ 06.02.2014. 08:39 ] @
Poštovanje svima na es !
Pitanje za , pre svega moderatore i za admine pa onda i ostale . Od skora sam prešao sa Windows XP na Win 7 i nemogu da se snađem kako da podesim srbski titl sa slovima Š , Č , Ć , Ž . Naime o čemu se radi preko Winavi convertera mi stalno kada ga prebacujem izbacuje " hijeroglife " . Nadam se da me razumete šta hoću da kažem . Ranije na XP-u preko k-litle mega pack sam uspevao da sve to lepo podesim , ali kada sam jedanput instalirao isti na Win 7 mi je komp počeo da brljavi pa sam morao da reinstaliram OS . Molim za pomoć !!!!!!
P.S . Ako nisam postavio na pravo mesto pitanje nemojte da mi brišete pitanje nego prebacite na forum za koje odgovara !
Hvala svima unapred !
[ jassadr @ 03.03.2014. 09:24 ] @
Zar je moguće da niko nemože da napiše bilo šta u vezi mog pitanja ili više forum nije interesantan !
[ calexx @ 03.03.2014. 10:03 ] @
Jesi li podesio Windows na srpski region?
[ jassadr @ 03.03.2014. 11:05 ] @
Naravno !
[ gilopile @ 03.03.2014. 11:57 ] @
Sta ti stoji pod DVD advanced option/subt.just/text codec? Meni stoji System i sve je ok. Pokusaj tako ili windows 1250... Naravno govorim o programu WinAvi...Prvo pokusaj da pustis taj napravljen DVD u nekom playeru, recimo GOM/open DVD ifo i vidi da li je ok subtitl. AKo je ok, onda najverovatnije nije dobro podeseno u samom DVD player-u na kojem pustas narezan DVD. Pogledaj i tu opcije pos subtitle koji je region...