[ mrcina @ 20.03.2004. 11:17 ] @
sta mislite da li je dobra ideja da se tako nekako organizujemo u cilju razmjene iskustava,lakseg nabavljanja dijelova,programa...
[ enes_k1 @ 22.03.2004. 02:14 ] @

Dobra ideja
[ legija @ 22.03.2004. 16:41 ] @
Dobra ideja.
[ DeDaMrAz @ 23.03.2004. 09:14 ] @
Dobra ideja!
[ Dejan Matijevic @ 23.03.2004. 14:49 ] @
Jel ovo neki kviz

Dobra ideja...
[ Dr S E M A @ 23.03.2004. 16:23 ] @
nije loša zamisao,moglo bi se nešto organizovati
[ skymobile @ 23.03.2004. 17:24 ] @
Pa da ne odskacem od ostalih,mada sam ja jos pocetnik u ovom poslu,elem:
DOBRA IDEJA!!!
[ mrcina @ 23.03.2004. 22:42 ] @
pa posto sam se ja toga sjetio ja cu biti predsjednik :))
[ Macko GSM @ 24.03.2004. 01:18 ] @
Nije lose,al ne znam kako bi se rangirali? Po broju saveta koji nekome pomognu, po broju postova, ili........
[ vladamob @ 24.03.2004. 13:33 ] @
Ideja ok ali nista od toga
[ FREEMAN II @ 25.03.2004. 02:16 ] @
Slažem se da je ideja dobra ali teško ostvariva pošto vidim da se već neki pokušavaju domoći fotelja to jest brinu se oko položaja a ideja još nije sprovedena u djelo.
Pozdrav Predsjedniku.
HE_HE_HE ŠALA MALA.
[ zoranbl @ 25.03.2004. 15:21 ] @
dobra ideja
[ mrcina @ 25.03.2004. 16:15 ] @
ja najveci
[ pelesta @ 25.03.2004. 18:28 ] @
Dobra ideja.Meni netreba fotelja ,dovoljno je samo da volonterski skupljam clanarinu,koja obavezno mora biti mjesecna u sto vecem iznosu,koju cu ja na kraju godine pravilno rasporediti po tekucim racunima.
[ mcestar7 @ 29.05.2004. 17:15 ] @
U potpunosti se slažem,što nas je više to bolje!!!!€
[ sebagsm @ 06.06.2004. 13:37 ] @
Moze
[ X-Cite @ 21.06.2004. 20:57 ] @
Mislim da se ovde ne radi ko ce da bude direktor... nego ste si mogli pomoci u tome da kupujete opremu zajedno... vise komada jeftinije naravno... i da vam bude lakse sto se tice nabave.

Nebi vam to bila losa ideja! :)
[ enes_k1 @ 22.06.2004. 01:17 ] @
Izgleda se svi slazu ali niko nista konkretno da uradi
[ X-Cite @ 22.06.2004. 09:31 ] @
tako je ispalo da :)

sto nebi poceli temu... koliko ko placa robu
kad vidite cjene... raspitajte se o kolicini
i udrite cim manje cjene... ko dadne jeftinije
na neku vecu kolicinu svi uzimajte kod njega.

ja nesto balavim a dobro poznajete stvari
i cak mnooogoooo bolje nego ja :)
[ keseric @ 30.07.2004. 01:44 ] @
odlicna ideja!!
[ LazarS @ 12.08.2004. 20:01 ] @
Tesko da ce Vam bolesne sujete i ograniceni intelekt dozvoliti da bilo sta pametno
uradite.Kao prvo,kako mozete sebe nazivati serviserima kad verovatno ni jedan od vas nema licencu proizvodjaca telefona (Siemens,Ericsson...)? Pod dva,Vi zaradjujete "popravljajuci" telefone i mnogi ce koristiti ovaj forum za samoreklamiranje.Pod tri,koilko ce biti validni vasi odgovori na postavljena pitanja kad sve ovo uzmemo u obzir?
[ DeDaMrAz @ 12.08.2004. 20:48 ] @
Lepo je receno verovatno prijatelju, nemoj preterivati. Koliko ja vidim nov si na forumu i nemoj tako brzo donositi sud na osnovu samo nekoliko procitanih postova. Svi (nadam se da ne gresim) mi ovde smo jedna veoma interesantna druzina i nema razloga da nekoga vredjas ili da prozivas necije znanje. Moj predlog ti je da se malo opustis i probas da saradjujes sa nama, a teko onda iznesi svoje misljenje!


Citat:
LazarS: Tesko da ce Vam bolesne sujete i ograniceni intelekt dozvoliti da bilo sta pametno
uradite.Kao prvo,kako mozete sebe nazivati serviserima kad verovatno ni jedan od vas nema licencu proizvodjaca telefona (Siemens,Ericsson...)? Pod dva,Vi zaradjujete "popravljajuci" telefone i mnogi ce koristiti ovaj forum za samoreklamiranje.Pod tri,koilko ce biti validni vasi odgovori na postavljena pitanja kad sve ovo uzmemo u obzir?


A moji licni odgovori na tvoja pitanja (vise konstatacije) su:

-1- ako se nevaram ja imam pravo da sebe nazivam kako hocu, to bi trebalo da bude moja licna stvar!
-2-ja iskreno mislim da se moze ziveti od ljubavi i vazduha i da s`vremena na vreme treba uzeti malo vode, tako da nema potrebe da zaradjujemo ista "popravljajuci" bilo sta!
-3-moji odgovori su isto tako moja licna stvar, a koliko su oni validni je na drugima da ocene, smatram da ce me ljudi sa ovog foruma ispraviti onog trenutka kada moji odgovori postanu "nevalidni".
Nadam se da sam ti docarao draz i svrhu foruma inace!

Pozdrav za tebe (tvoju zdravu sujetu i neograniceni intelekt)

Drago mi je sto si postao clan ovog foruma nadam se da ce ti biti od koristi!



[ skymobile @ 12.08.2004. 23:38 ] @
Citat:
LazarS: Tesko da ce Vam bolesne sujete i ograniceni intelekt dozvoliti da bilo sta pametno
uradite.Kao prvo,kako mozete sebe nazivati serviserima kad verovatno ni jedan od vas nema licencu proizvodjaca telefona (Siemens,Ericsson...)? Pod dva,Vi zaradjujete "popravljajuci" telefone i mnogi ce koristiti ovaj forum za samoreklamiranje.Pod tri,koilko ce biti validni vasi odgovori na postavljena pitanja kad sve ovo uzmemo u obzir?


U pravu si ti! Ma totalni si KRALJ!
[ Dr S E M A @ 13.08.2004. 00:11 ] @
Auuuu bate, to mi sada ovdje svi budale a ti kao završio fakultet,pa si ti kao neki Bil Gejts ili neki K..AC,da sam ja administrator-moderator ma ja bi tebe automatski "baned forewer" pogledaj malo bolje o čemu se ovdje radi i kako se radi, a kome se nesviđa neka ne čita ili ne učestvuje.
P.S.
PROČITAJ PRAVILA FORUMA
[ pelesta @ 13.08.2004. 22:09 ] @
Citat:
LazarS: Tesko da ce Vam bolesne sujete i ograniceni intelekt dozvoliti da bilo sta pametno
uradite.Kao prvo,kako mozete sebe nazivati serviserima kad verovatno ni jedan od vas nema licencu proizvodjaca telefona (Siemens,Ericsson...)? Pod dva,Vi zaradjujete "popravljajuci" telefone i mnogi ce koristiti ovaj forum za samoreklamiranje.Pod tri,koilko ce biti validni vasi odgovori na postavljena pitanja kad sve ovo uzmemo u obzir?

Nije sve tako crno kao sto ti izgleda.Otkada si se pojavio na forumu,jos je crnje.O kakvim ti licencam govoris,gdje se te licence izdaju,od koga,ako imas malo pameti,znao bi odgovor.Sada trba da svi idemo u Njemacku da placamo skolu po godinu dana i da se vratimo sa znanjem koje ce zaostajati za trenutnim koje vecina ljudi sa foruma zna.Jel ti znas da ja u sarajevu poznajem ljude koji rade u Siemensu sa tim tvojim sertifikatom i znas li sta oni mjenjaju na telefonu?Slusalice,mikrofone i Lcd-ove,o cijenama da ne govorimo.I nemoj misliti da se neko ljuti na tebe,mi svaki dan imamo po par takvih K...ca i vjerujem da se tako i osjecas i necemo te dirati,uzivaj do kraja.I da te jos pitam,jesili pokusao igrati Sony playstation 2,ako nisi,pokusaj,uspjeces i smatraj se veoma inteligentim.Ako ti ne uspije,prvo ukljuci u struju,bice ti lakse.
P.S. Jel mozda znas koji je naj popularniji Gey klub u Beogradu?
[ skymobile @ 13.08.2004. 23:07 ] @
Hehehe Pedja ti si totalna legenda!
Dobar odgovor nema sta!Ali ovo je najjace:
Citat:
pelesta: ...I nemoj misliti da se neko ljuti na tebe,mi svaki dan imamo po par takvih K...ca i vjerujem da se tako i osjecas i necemo te dirati,uzivaj do kraja...
[ dojran @ 14.08.2004. 23:07 ] @
Citat:
LazarS: Tesko da ce Vam bolesne sujete i ograniceni intelekt dozvoliti da bilo sta pametno
uradite.Kao prvo,kako mozete sebe nazivati serviserima kad verovatno ni jedan od vas nema licencu proizvodjaca telefona (Siemens,Ericsson...)? Pod dva,Vi zaradjujete "popravljajuci" telefone i mnogi ce koristiti ovaj forum za samoreklamiranje.Pod tri,koilko ce biti validni vasi odgovori na postavljena pitanja kad sve ovo uzmemo u obzir?


Kad smo vec kod licenci:"Da li MOZDA TI to imas tu ili te licence, pa da nas malo prosvijetlis kako TO izgleda???Vjerovatno ima NAS koji smo to prosli i koji smo veoma dugo u telekomunikacijama pa se ne duvamo sa tim i ne donosimo takve kritike na racun i znanje drugih.A i da neko posjeduje licencu(po aparatu!!!!)ni siemens ni bivsi ericsson, a bogami ni motorola ne salju plate za to!
[ LazarS @ 14.08.2004. 23:58 ] @
Cao narode!Vidim da je forum oziveo.Od osnivanja nije bilo ovoliko tekstova.
Nego,kad se ispucate,ajmo nesto i o mobilnim telefonima.
Ovi sa 98-cama nek i dalje kenjaju o seksu.
Ako neko eksperimentise sa Linux-om neka mi se javi.Nesto sam nacuo da se sa njim penetrira u mobilne bolje nego Dr.Cemer u Ukrajince i Ruse (ili bese obrnuto?).
____________________________________________________________________
Svaka slicnost sa realnim likovima je slucajna.
[ skymobile @ 15.08.2004. 00:36 ] @
Sta nam ti sve naprica!
'Ajd jos malo majke ti,zajebancije nikad dosta
[ pelesta @ 15.08.2004. 00:58 ] @
Vjerovatno se zanimas necim ozbiljnim i ide ti od ruke kad imas vremena da gledas ko ima sta instalirano kao OS.A sta cemo mi da kenjamo koji imamo po tri racunara i na svakom instaliran i 98 i XP,a mozda neznas da to moze nego ti je tatica kupio sklopljenu konfiguraciju i to na kredit od 24 mjeseca,jer vise nisu davali,pa si igrom slucaja dobio vec instaliran XP pa si se odusevio,a da si dobio i samo dos,ti bi to smatrao savrsenstvom.Mi cemo nastaviti da kenjamo o sexu,a ti nastavi obilaziti klubove po Beogradu.Jos mi nisi odgovorio koji je najpoznatiji gey klub u Beogradu?
A kada smo kod mobitela,predpostavljam da sa porukama odlicno baratas,a u pozivima se ipak snalazis ponekad,posto ti telefon izgleda jedino zazvoni kada neko pogrjesi.
Uzivaj.
[ Dr S E M A @ 15.08.2004. 07:02 ] @
@Pelesta
Ja kolega prvi put čujem da je neko nešto kao radio sa mobilnim aparatima u Linux sistemu,a što se tiče 98, koliko je poznato zastupa najviše programa za rad sa mobilnim,a tu je i XP i ko radi sa mobilnim obavezno ima obadva sistema na svom računaru,međutim ovaj dečko izgleda ima "velik HD" da bi smjestio obadva sistema.
Nego kad smo već kod tih Gay klubova i mobilnog aparata koji slabo zvoni bilo bi dobro da ovaj dečko ostavi broj mobilnog, te da ga kasnije sebi zabije u Gay mjesto i da ga mi onda zovemo (dečko obavezno uključi vibraciju) pa da vidi da je ovaj forum od velike koristi kako i za ostale tako i za njega (uzmi kakvu "malu" nokiu npr. 7110 opusti se i uživaj u njenoj finoj i jakoj vibraciji)
[ LazarS @ 16.08.2004. 19:31 ] @
Sto se zanimas za Gay klubove?Jel' to kod tebe nema?Ili su svi tvoji partneri pobegli ovamo pa sad nemas s kim.U jednom si u pravu - Beograd se napunio pederima.Ponajvise sa tvojim bivsim partnerima.Ali ne kloni duhom,svi setaju mobilne (po dva,tri) pa mozes da odrzavas "vezu" sa njima.Dr Cemer objasnjava kako ide taj hotline.
_____________________________________________________________________
Nedostatak reci siguran je znak nejasnosti misli.
[ pelesta @ 16.08.2004. 20:09 ] @
Neka drugi zakljuce ko je ovdje peder.Svako zakljucak prihvatam.
[ enes_k1 @ 16.08.2004. 21:53 ] @

Alo ljudi, sto se sekirate oko kretena bezveze......pa nije vredan toga.
P.S. Lazo ako budes dobar nagovoricu Pedju da ti da broj svoje najgore koke, bice ti to najbolja koju si u zivotu video,a ako budes jos bolji.......heheheh....ko zna , onda ti mozda nadjemo i nekog crnca da te opali zguza
[ pelesta @ 16.08.2004. 22:57 ] @
HE,he,he,he.....Mi smo pokvareni,lako nam je budalu zajebavati,budimo frajeri pa u Linuxu eksperimentisimo.
[ skymobile @ 17.08.2004. 00:33 ] @
Jedna nasa narodna kaze:"Blago onom ko rano poludi,pa ceo zivot provede u veselju!"
[ LazarS @ 19.08.2004. 00:28 ] @
Ova zvucno imenovana tema je narasla na cak dve stranice.To bi bilo lepo da nije promasena tema.
Sem dominacije brdsko-planinskog mentaliteta i gomile pravopisnih gresaka nista pametno nije moglo da se procita.Vratite se na moje prvo pismo.Sami ste dokazali stavke iz njega (nekolicina eksponiranih "strucnjaka")
-------------------------------------------------------------------------------
P.S. Jureci software po netu naleteh na ovaj forum i temu (nije ova) u kojoj zajebavaju coveka.Na njegovo pitanje gomila kretenskih odgovora i cini mi se namernog "sludjivanja".Posebno su se istakli Dr Cemer i Pederesta (pretpostavljam da se prepoznaju).Tada je nastalo moje prvo pisamce u ovoj temi.Nisam morao dugo da cekam da doticni istrce na cistinu.
Svima koji slucajno zalutaju ovde savetujem brzo BEZANJE i odlazak na Ruske i Nemacke sajtove.Na njima moze da se iscacka gotovo sve u vezi mobilnih telefona (sheme za kablove,software,firmware,flash,...).
Za pocetak evo jednog: http://www.gsm-multifund.de/
Pozdrav svima...BEZIM !!!
[ pelesta @ 19.08.2004. 00:49 ] @
Tebi izgleda peder ne izlazi iz usta.
Sto se tice brdsko planinskih predjela i to je tacno,mnogo bolje nego doseljenik u Beograd ,kojeg je majka onako usput zakacila i nije imala para za abortus sa sela koje je ove godine dobilo modernu vezu sa gradom i sada se nalazi samo 7 kilometara od asfalta.Tvom neznanom ocu je bolje bilo da te je istresao u wc solju i pljunuo.
Hvala ti za stranicu o kojoj niko od nas dosada nije nista znao,mora da imas dobre veze u Ruskom ministarstvu za komunikacije.Pa seljak jedan,otkrio si pravo cudo o kojem i mala djeca znaju.
Na kraju cemo vjerovatno svi doci do zakljucka da si imao nesrecno djetinjstvo.Da te mozda nisu sexualno zlostavljali kada si bio mali?Citao sam o tome,zna ostaviti duboke tragove na mozgu.
[ skymobile @ 19.08.2004. 01:30 ] @
Joj Pedja brate pa i ti svasta lupas!Kakvom bre mozgu,cijem mozgu,odakle njemu to?
[ LazarS @ 19.08.2004. 01:33 ] @
A ja mislio zajebancija ono iz "Audicije" o nastanku nekih.Znas ono:"Medved silov'o bukvu...".Pa barem da si povukao vise na medveda,pisanija bi ti bila smislenija.
[ skymobile @ 19.08.2004. 01:44 ] @
Slusaj ti legendo,'ajde ti polako kud si krenuo,snaci cemo se mi i bez tebe,experimentisacemo sami u Linuxu,mozda necemo biti dobri u tome kao ti ali valjda cemo nesto nauciti,mozda shvatimo da smo u zabludi sto ga ne koristimo i jednog dana u Limburgu mesecu ti zahvalimo na tome.
Sto se tice silovanja i utvrdjivanja ocinstva,ti ne moras da se brines,znamo odgovor ko je sretni cale...
E i nemoj ti da nam ser.s o tome ko je pismen,majke ti, nego nauci da kazes reci kao sto su postovi i slicno a ne "pisanija".Tvoja pismenost je na visokom nivou,nije nego...
[ DeDaMrAz @ 19.08.2004. 08:50 ] @
Ljudi zaboravite ovog lika!!! Postavljena tema je u vezi udruzenja servisera mobilnih telefona!!! Pedja, Semire, Coa iskulirajte lika do ja** neka pise i po 20 postova samo cemo legiju zamoliti da brise njegove postove!
[ pelesta @ 19.08.2004. 20:14 ] @
Ok.
[ tinaia17 @ 24.08.2004. 18:01 ] @
Joooj, shto oteraste lika, pa meni je do jaja. Ajde josh malo...pliz. Ajde lazare ajde, ionako nisi nishta napisao za taj gej klub u koji izlazish. Mislim sve je to super, gej je okej... aaaa garant koristish vibracije na mobilnom, zar ne?
JAVI SE LAZO!
[ mrcina @ 25.08.2004. 06:06 ] @
koji je sad ovaj?
ovde ljudi izgleda dolaze da lijece komplekse i traume iz mladosti.
ljudi ganjajte p....,koji vam je,izivite se malo,a nas pustite da radimo kad moramo.
svaki kreten nasao da se pravi pametan,i da misli kako je bas on izmislio toplu vodu
[ silicva @ 13.09.2004. 20:41 ] @
ma ja se slazem, ZA!
[ muamer77 @ 14.09.2004. 06:59 ] @
Sto da ne samo nek se radi.))))
[ legija @ 14.09.2004. 21:11 ] @
Tek sada primjetih sta se desava na ovoj temi -;)))))
Malo svadje ponekad dobro dodje -;))))
[ dojran @ 14.09.2004. 23:51 ] @
@Muamer
Oooo.E, Muki nek' si i ti nesto rek'o
@Ostali
Bar mozemo procitati nesto malo o nasoj "Balkanskoj kulturi", a kako smo krenuli mozda da pocnemo sa i sa vicevima....ccc.
[ muamer77 @ 15.09.2004. 07:28 ] @
@dojran
Moram reci jer se nadje neko ko osudjuje necije zanimanje i rad.Nije njegovo da prosudjuje.Ako je on to probao sa Gaj klubovima nek ne nagovara druge nego da uziva.Ali ga treba ignorisati a ima tako pametnih tema a on nek ide odakle je dosao.....