[ peaksel @ 11.02.2014. 08:58 ] @
Ćao svima,

Nedavno je objavljena naša nova igra koja bi trebalo da pretvori vežbanje matematike u opasnu zabavu.
Objavili smo je na više jezika, ali najbolji kritičari su uvek oni nama najbliži, pa bismo veoma cenili kada biste nam preneli svoje utiske o igrici i rekli šta bismo mogli da promenimo da bi ona bila bolja, pošto trenutna verzija nije konačna.

Školarci ne vole suvoparno pisanje domaćih zadataka iz matematike, pa su Zevs, Atina i ostala bića iz grčke mitologije tu da pomognu. Zevs i Atina su junaci naše igrice, koji se bore protiv sveta podzemlja. Pogledajte video koji opisuje kako igrica funkcioniše:



Matematička igrica za decu se može pronaći na Google Play-u. Preuzimanje igrice je potpuno besplatno: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeusvsmonsters.coolmathgamesforkids&hl=sr

Veoma cenimo mišljenja naših korisnika i verujemo da nas vaši predlozi i kritike čine boljim. Zbog toga bismo cenili kada biste ovu igricu pokazali svojoj deci, sestrićima, bratanicama, unucima, drugarima i u komentarima napisali šta oni misle o njoj.

Unapred hvala svima!
[ ChanMaster @ 12.02.2014. 08:37 ] @
Pogledao video...

Imam dva sina i kcer...

Ideja je prva liga, samo bi ja kao otac, vise voleo da ih moje dete gadja jajima, tortom ili nekim decijim stvarima umesto strele i koplja...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 12.02.2014. 23:43 ] @
Nisam roditelj, pa ne razmišljam ovako protektivno, a pitanje je i da li ću ikada, ali razumem navedene primedbe. Jedino, umesto da se igra upropasti jajima i tortama (ipak se radi o mitologiji, ne o klovnu iz poslastičarnice), možete se poslužiti magijom, ili nekim Atininim jurišem, u kome će ih odbaciti štitom.
[ peaksel @ 26.02.2014. 11:05 ] @
Citat:
ChanMaster:
Pogledao video...

Imam dva sina i kcer...

Ideja je prva liga, samo bi ja kao otac, vise voleo da ih moje dete gadja jajima, tortom ili nekim decijim stvarima umesto strele i koplja...


Zevs i Atina su mitološki likovi o kojima će Vaša deca učiti u školi. Potrudili smo se da opis igrice ostane veran mitologiji, pa iz tog razloga igrica tako i izgleda. Koplje možda i nije najbolji način da se savlada čudovište kad je Atina u pitanju, ali ona je tako predstavljena u mitologiji. S druge strane, Zevs je bog neba i gromova, pa je savladavanje čudovišta pomoću groma bilo najbolje rešenje. S druge strane, siguran sam da se Vaši sinovi igraju pištoljima-igračkama, što je jednako korišćenju gromova i koplja u igrici.

Hvala na predlozima, definitivno ćemo se u budućnosti fokusirati na ovakve detalje kako bi igrice bile prikladnije za dečji uzrast.

Pozdrav!
[ peaksel @ 26.02.2014. 11:08 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-:
Nisam roditelj, pa ne razmišljam ovako protektivno, a pitanje je i da li ću ikada, ali razumem navedene primedbe. Jedino, umesto da se igra upropasti jajima i tortama (ipak se radi o mitologiji, ne o klovnu iz poslastičarnice), možete se poslužiti magijom, ili nekim Atininim jurišem, u kome će ih odbaciti štitom.



Odličan predlog! :)
Hvala najlepše!