[ Boboje @ 15.02.2014. 17:36 ] @
koristim Joomlu 3.2.2 i nedavno sam poceo da ucim o Joomli. Kreirao sam meni i jedna od stavki mi je kategorija clanaka. Kad se klikne na tu stavku u meniju otvore mi se svi clanci iz te kategorije ali na pocetku svakog mi stoji ovo:

TPL_BY
TPL_IN
TPL_ON

sta je to i kako da iskljucim? ispod toga sam imao i hits ali to sam lako uspeo da iskljucim.
[ mp3men @ 16.02.2014. 10:33 ] @
uključi u globalnoj konfiguraciji odeljak (sistem) opciju "Traži greške sistema" .Tako bi ti trebalo da da opis o čemu je reč tj gde je greška.
[ Boboje @ 17.02.2014. 03:59 ] @
nisam siguran ali mislim da je nesto vezano za bazu. koristim neki free hosting i iz njihovog cPanela sam kreirao bazu po tutorijalima sa neta. mozda se nebi desavalo da je neki placen hosting.
[ mp3men @ 18.02.2014. 19:51 ] @
ako misliš da praviš neki noramalan sajt onda ti je moj svet da uzmeš neki plaćeni hosting-

A za greške da li si skontao zbog čega ti se javljala greška ,šta ti je izbacilo kao grešku??Pokušaj da uradiš nanovo sve instalaciju Joomle ili baze pa ako se nastavi tako onda teraj dalje do nekog drugog boljeg hostinga plaćenog ili free.
[ Boboje @ 18.02.2014. 23:45 ] @
nisam nasao ali kad prebacim prikaz kategorije na article blog onda mi ne izbacuje a ne vidim neku razliku za sad u prikazu i dovoljno mi je za moje potrebe, mogu da ga prilagodim bas onako kako hocu. ne izbacuje mi ni u ostalim vrstama kategorija, samo u article category. moracu da platim neki hosting jer mi ovaj besplatan pravi opasne probleme, sad mi javlja da sam prekoracio CPU quotu a nemam 20 clanaka na sajtu.