[ korisnik0123 @ 04.03.2014. 15:07 ] @
Imam 25 godina, zeleo bih da zivim ako je ikako moguce u Nju Jorku. Solidno znam engleski jezik, ali se plasim u poslednje vreme svega. Nekako smo cudna zemlja, prepuna korupcije i siromastva. Samo vas molim da mi odgovorite na pitanja, osalo cu sam

1) Da li u ambasadi mogu da popricam sa nekim nasim ljudima tamo i da uzmem Americke flajere (Informativne), ili su samo crnci i kauboji posadjeni ?
2) Da li postoji neka agencija u Beogradu preko koje mogu da dobijem lep posao i da radim ?
3) Koliko para treba da ponesem + koliko kosta put (tamo-ovamo)
4) Koliko se dugo putuje i da li ima direktan let, ako nema gde se preseda i koliko se ceka
5) Gde je najlepse,najeftinije i najzgodnije ziveti u Nju Jorku, i koliko se placa stanarina mesecno?

Unapred zahvalan, sve naj naj
[ Dexic @ 04.03.2014. 16:14 ] @
Mene je dobro nasmejao, a vas? :D
[ Tyler Durden @ 04.03.2014. 16:17 ] @
Ja se valjam po podu. Ne.
Trol.
[ endre85 @ 04.03.2014. 18:08 ] @
Uratko: LOL

Opsirnije:

Sta umes da radis?

Ako vec zelis u SAD, mnogo je pametnije da prvo ciljas na mesta koja nisu skupa kao NYC, narocito ako se sadrzaj tvoje poruke uzme ozbiljno. Tj ako nisi trol.
[ the_tosic @ 04.03.2014. 19:13 ] @
Evo da ti pomognem za cetvrto i deo treceg pitanja www.skyscanner.net :)
[ korisnik0123 @ 05.03.2014. 19:05 ] @
A sta je ovde smesno ? Postavio sam lepo pitanja, nikog uvredio, a vi ovde pricate da sam klovan ili sta vec?
[ madmax-wifi @ 07.03.2014. 22:37 ] @
Citat:
korisnik0123:
Imam 25 godina, zeleo bih da zivim ako je ikako moguce u Nju Jorku. Solidno znam engleski jezik, ali se plasim u poslednje vreme svega. Nekako smo cudna zemlja, prepuna korupcije i siromastva. Samo vas molim da mi odgovorite na pitanja, osalo cu sam

1) Da li u ambasadi mogu da popricam sa nekim nasim ljudima tamo i da uzmem Americke flajere (Informativne), ili su samo crnci i kauboji posadjeni ?
2) Da li postoji neka agencija u Beogradu preko koje mogu da dobijem lep posao i da radim ?
3) Koliko para treba da ponesem + koliko kosta put (tamo-ovamo)
4) Koliko se dugo putuje i da li ima direktan let, ako nema gde se preseda i koliko se ceka
5) Gde je najlepse,najeftinije i najzgodnije ziveti u Nju Jorku, i koliko se placa stanarina mesecno?

Unapred zahvalan, sve naj naj

Imam jedog poznanika koji je imao slicnu pricu kao ti...
naravno svi su mu se smejali... govorili mu da puno gleda filmove... :)
Letos je otisao u US.
Igrao green card lottery i izvukli ga... :)
Igraj i ti i usput radi i stedi da imas sa cim da odes ako te izvuku...
Ali zaboravi da ces odmah ziveti u NY, poznanik je promenio par manjih gradova dok se nije malo snasao, sada zivi u Chicagu.