[ sherpasss @ 18.03.2014. 22:06 ] @
Dobio sam MP3 player nepoznate marke, isti ovakav : http://www.kupindo.com/MP3-plejeri/16452409_EXTRA-MP3-PLAYER-2-GB,
međutim kada ga konektujem na računar ili lap top, jedino mi pokaže: usb device not recognized, pretpostavljam da nedostaje neki drajver.
Ako neko ima ideju kako da rešim problem tj internet adresu gde bih mogao da skinem drajver
Hvala
[ jolemisa @ 18.03.2014. 22:42 ] @
Vidi da li ga je ucitao "Device Manger",pa odatle probaj da apdejtujes drajvere,ako ne uspe onda na kompu probaj na nekom drugom slobodnom USB-u.Ako ni to ne pomogne onda ako imas neki papir od njega mora da ima i marka na njemu.Ili ako neko ima nesto slicno da probas.Ako ne uspe u Device Manager-u,onda ti je googlanje jedina opcija dok ne nadjes.Da nema neka nalepnica na toj kesi u kojem se nalazi ili pogledaj,okolo na njemu samom mozda ima neka oznaka.
[ KrkaCiC @ 19.03.2014. 00:04 ] @
Device not recognized uglavnom javi kad je prikljucen uredjaj koji ne radi
Imam nekoliko miseva kod kojih zeza kabl i to javi,onda dzojstike kod kojih takodje kabl gubi kontakt i opet ista poruka
I iz iskustva mogu navesti jos par primera da 90% not recognized znaci da je taj mp3 zreo za pomoc ekologiji