[ djolew @ 19.03.2014. 23:41 ] @
Da li je problem do mog telefona ili do servera? Sporo se ucitavaju stranice sa ovog foruma na tapatalk-u. Nece uopste da se ucitaju. Proverio sam sa ostalim forumima, na istoj aplikaciji, ucitavaju se normalno. Na kompu se takodje normalno ucitava ES. Cache sam obrisao, tako da on sigurno ne uzrokuje ovaj problem. Sta bi to moglo da bude? Telefon je zte blade g.
[ djolew @ 24.03.2014. 15:38 ] @
Da li se ovo samo kod mene desava ili i kod vas?
[ p0peye @ 24.03.2014. 16:56 ] @
Zadnji put kada sam proverio (pre par god) ES nije imao podršku za TT. Bio je u nekoj testnoj fazi ili sl, mogao si da se prijaviš, ali ne i da učitaš stranice...
Sada vidim na drugim temama, ovu si verovatno pročitao:

http://www.elitesecurity.org/t...-aplikacija-za-pracenje-foruma

da ljudi imaju različita iskustva sa TT i ES. Ja lično pre par minuta odustado' od same prijave na ES preko TT - nije hteo TT ni da zavrti i nađe ES... Ali ni druge testne reči.
Inače koristim TT za 10tak foruma, i iskustvo mi se razlikuje od foruma do foruma. Suviše često mi prikaže strukturu foruma, ulazim u podforume bez problema, ali kada želim da otvorim temu - vrtili vrti.... (pri tom ne mislim na ES - već na neke druge forume...)
Probaću kasnije pa postujem na onoj drugoj temi...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 24.03.2014. 17:01 ] @
Meni ga pre mesec dana takođe nije video u pretrazi, a onda pre par dana jeste, međutim nisam još ni strukturu foruma video preko TT-a na ES-u :)
[ p0peye @ 24.03.2014. 17:18 ] @
čini mi se da sam još tada pre par god čitao da je valjda problem u vrsti koda koji ES koristi za forum (php ili kako već - da ne tražim sada stručni izraz - znate na šta mislim) - valjda je stariji i TT ga ne podržava u potpunosti... Ako se dobro sećam.
Ali kako sam shvatio - tu smo gde smo bili i pre par god.
Iz nekog razloga ne može da funkcioniše u potpunosti na TTu.