[ qwertz10 @ 23.03.2014. 15:53 ] @
(Najprije da se ispričam, ako sam falio podforum u koji da stavim ovu temu, ali meni se nekako ovdje činilo najprikladnije :) )

Dakle, ja i moj prijatelj smo došli na ideju da od jedne njegove stare web stranice stvorimo jednu novu koja će biti profitabilna.
O čemu se radi... On je prije koju godinu kupio domenu i web prostor i tu sad ima ovu stranicu:

http://kuponer.net/


E sada, mi bismo tu stranicu preoblikovali da izgleda nešto kao njuškalo tj. da bude kao oglasnik. Ideju imamo i ne želimo je ovdje javno dijeliti, ono što nam nedostaje je programer za početak (kasnije možda zatreba dizajner).

Ideja koju imamo je unikatna što je u današnjem svijetu najbitnije i vjerujemo da će biti profitabilna i tu ideju smo spremni podijeliti sa onim kojim budemo ušli u posao.

Nama kao što sam gore naveo treba programer koji bi gornje navedeni sajt kuponer prebacio da izgleda kao oglasnik.

Ako vam trebaju neki podaci slobodno recite, a ako ste voljni pomoći možete u inbox poslati svoj skype/e-mail kontakt za dogovor.

P.S Što se tiče plaćanja to se sve da dogovorit tako da se slobodno javite u inbox da se dogovorim, ljudi smo nismo životinje :)