[ TijanaR @ 27.03.2014. 16:39 ] @
Imam Pixmu IP2500 koja je do skoro radila najnormalnije. Dok nisam iskljucila USB kabl da probam drugi stampac na drugom racunaru. Vratila kabl i od onda ne radi. Izbacuje neku gresku 5600, ne prepoznaje kertridze, ne reaguje ni na jednu zadatu komandu, cak ni na ciscenje rolera. Pokusala sam reset drzanjem RESUME dugmeta i iskljuc-ukljuc strujnog kabla, pokusala da resetujem brojace preko IPTool-a. Da napomenem, kertridzi jesu dopunjavani, ali oni nisu ni dirani kad je vadjen USB kabl. Lampice se pale naizmenicno, puno puta narandzasta RESUME, pa jednom zelena POWER. I tako u nedogled. Driveri instalirani, device manager kaze da uredjaj radi ok. Ideje vise nemam. Molim za pomoc.
[ Binary Mind @ 30.03.2014. 19:36 ] @
Možda je slučajnost, to jest, isto bi se deslio na bilo kom drugom računaru u datom momentu. Jel' pravi isti problem na oba računara na kojima je bio povezan?
[ TijanaR @ 30.03.2014. 21:30 ] @
On nije bio povezan ni na jednom drugom racunaru. Samo na mom. Samo mu je USB kabl bio skinut.
[ Binary Mind @ 30.03.2014. 21:58 ] @
OK. Onda sam pogrešno protumačio poruku. Opet bih rekao da se radi o slučajnosti, i da to isključenje USB kablića zapravo nema nikakve veze sa kvarom koji bi se manifestovao kad tad.