[ Orome @ 28.03.2014. 09:25 ] @
ranije na telefonima koje sam imao to je bilo po defaultu, znaci treba mi da kada propustim komunikaciju da mogu pogledom na telefon znati jesam li sta propustio. to mi treba za sms, poziv ili viber jer to najvise koristim. verovatno to svi koriste pa mi samo predlozite aplikaciju.

da blinka donje dugme ili sta vec da lako mogu vidjeti.
[ p0peye @ 29.03.2014. 08:36 ] @
Koji telefon sada imaš?
Za samsung galaxy s1, 2 (rutovan) postojala je aplikacija koju si mogao da instaliraš i onda ti "meni" i "bek" hw dugmići preuzimaju ulogu diodice i njima možeš dodeliti pomenutu ulogu.
Verovatno slično imaju i drugi proizvođači/modeli.
Galaxy s3 ima diodu koja radi to što ti treba.
Ja sam tu funkciju na s3 isključio jer noću bode oči. Nemam vremana da potražim da vidim ima li neka aplikacija koja reguliše intenzitet npr na osnovu podataka koji daje senzor svetlosti.

I ostali proizvođači imaju modele koji imaju diode, i one mogu obaveštavati...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 29.03.2014. 08:56 ] @
Light Flow je app koji to ima, custom ROM-ovi to imaju obično, kao i GravityBox u svim modulu.
[ gti2 @ 29.03.2014. 09:56 ] @
@pOpeye
Da li se mozda secas kako se zove taj program za S2?
[ p0peye @ 29.03.2014. 14:43 ] @
Bln control.
Trebaće ti kernel koji to podržava.
Vidi da li ti
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1958939

završava posao.
[ Orome @ 31.03.2014. 14:00 ] @
imam s2 i BLN mi prijavljuje greske a ne znam gde se skida taj dodatak za njega. odmah virusi pocnu da se pojavljuju.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 31.03.2014. 14:10 ] @
Kakvi virusi?

XDA bi trebalo da ima dovoljno resursa, da ne moraš nikada ništa sumnjivo da skineš.
[ p0peye @ 31.03.2014. 14:39 ] @
Jel imaš instaliran kernel koji podržava BLN?
Jel' ti je rutovan telefon?

[ Orome @ 31.03.2014. 16:18 ] @
ne znam sta znaci rutovan a kernel verovatno nemam
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 31.03.2014. 16:26 ] @
Koji framework koristiš za programiranje, LEGO?

Kernel imaš, čim možeš da upališ telefon. Root nemaš, čim ne znaš za njega. Pogledaj na XDA temu u kojoj je opisano kako se rootuje tvoj model telefona, a onda na linku koji ti je ostavljen vidi da skineš Kernel koji ima zakrpu (patch) koja omogućava da se dior na telefonu podesi da radi kako želiš.

Ako ti to sve bude prekomplikovano, onda se jednostavno pomiri sa činjenicom da ti taj telefon nema tu opciju. Pre toga probaj i pomenuti LightFlow.
[ p0peye @ 31.03.2014. 16:50 ] @
@Voajaž:
Da li LightFlow ima opciju da svetli samo led dioda ili mogu i hw dugmići da se aktiviraju?
SGS2 nema diodu...

Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-:

...Ako ti to sve bude prekomplikovano, onda se jednostavno pomiri sa činjenicom da ti taj telefon nema tu opciju...


... ili iscimaj nekog ortaka koji se razume da ti odradi, a ti gledaj i uči
[ ib.kroki @ 31.03.2014. 20:14 ] @
Citat:
p0peye:

Galaxy s3 ima diodu koja radi to što ti treba.
Ja sam tu funkciju na s3 isključio jer noću bode oči.



Da li Galaxy S3 Mini ima ovu opciju (ja nisam uspeo da je pronađem)?
[ p0peye @ 31.03.2014. 21:41 ] @
Da li s3 ima diodu ili da li može da se isključi?
Iskreno, nemam ni na s3 "fabrički" rom, a sa s3 mini nisam imao dodira, pa ne mogu da ti odgovorim. Možda neko drugi pročita tvoj post pa odgovori. Ili potraži na netu. Da imam vremena, i ja bih proguglao...