[ Sava @ 31.03.2014. 08:37 ] @
Problem je u tome što poslednjih nedelju dana konstatno izbacuje poruku o novim update "Security update for Microsoft.Net Framework.." i skida ih. XP ih instalira i sve prođe dobro, ali kada ponovo sutradan uključim računar sve kreće iz početka. Potražio sam rešenje uz pomoć Googlea, ali ga nisam našao. Ima i ko ideju?
[ valjan @ 31.03.2014. 09:52 ] @
A jesi li probao da deinstaliraš dotični .net framework pa da ga ponovo preuzmeš sa MS Download sajta?
[ Sava @ 31.03.2014. 11:33 ] @
Nisam zaista. On pokušava da unapredi verzije 2.0 i 3.5. Da, probaću to popodne.
[ Sava @ 01.04.2014. 08:28 ] @
I jesam i nisam rešio problem !

Deinstalirao sam sve net.frameworke 2/3.5/4 i nakon toga instalirao samo verziju 4. Kod mene je namešteno samo da me obavesti o novim update tako da se pojavi žuta ikona u sys trayu. Sada se događa to da se ikona pojavi, ali ako stanem mišem na nju ona nestane pa se kasnije pojavi i tako u krug. Igra se mačke i miša! Nema veze, kako uskoro neće biti novih update stavio sam opciju da skida, ali da ja biram šta da instalira i tako isključio sasvim to obaveštenje. XP mi je vrlo star, bilo je tu mnogo pisanja i brisanja u međuvremenu pa ću pokušati neku reinstalaciju.