[ mvaso85 @ 03.04.2014. 20:32 ] @
Da li je moguće povezati eksterni monitor preko bluetooth ili wifi ?

Npr. u jedoj sobi je kućište računara a u drugoj touchscreen monitor..
[ pctel @ 03.04.2014. 22:55 ] @
Znaci, ako sam dobro razumeo, tamo je i drugi racunar koji ce da obradjuje wifi signal i salje sadrzaj na monitor? To moze.
[ mvaso85 @ 04.04.2014. 08:23 ] @
Da, ali i monitor ( ili touch screen - još bolje) bi trebao da ima nešto za obradu wifi (ili bluetooth - još bolje?) ...
Da li može da se napravi takav uredjaj da bude minijaturan i jeftin ? Za touch screen monitore znam da mogu biti jeftini (alibaba.com)..
Našao sam Intelov uredjaj WiDi ( [url=http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/connect-mobile-device-tv-wireless.html][/url] ) ali je previše kabast i skup..
Vjerujem da bi eksperti iz ove oblasti mogli da znaju šemu kako da se to napravi..
[ sarmudin @ 09.04.2014. 22:15 ] @
Ako imas Apple.tv i bilo koji noviji apple proizvod radi ti airplay :D
doslovno pocnes gledat film na ipadu i oces lec i samo ga onda airplayas na tv i tamo nastavis gledanje. Isto tako ako pocnem na iMacu i zanimljivo mi je ali mi se ne sjedi za stolom mogu ga airplayat na TV ili Ipad ili ako sam mazohista na Iphone i radiii :D

p.s. navodno postoje hackovi za android boxove i windowse da se spoje na airplay protokol al ne znam kako to radi