[ MilosMilojevic @ 13.04.2014. 22:28 ] @
Od nedavno sam poceo da modeliram, tj da to radim za druge i da me za to placaju, pa mi tebaju neke informacije. Zanima me koliko bi kostalo da se u inventoru izmodelira ovako nesto http://www.infuture.ru/article/3685. Ja sam radio nesto slicno pa me zanima koliko mogu da naplatim, ali me zanima neka stvarno realna cena.
[ labicko1 @ 08.06.2014. 10:16 ] @
Pa da pocnemo ovako redom, za razliku od ovih sto rade 3D design, ljudi koji rade u CAD moraju da su mnogo precizniji i da obracaju mnogo vise paznje na najsitnije detalje. Posto ni ti ni tvoje kolege ne vide velikim slovima napisano da postoji CAD podforum onda sta god da radite sve pada u vodu. Dali bi ti dao posao coveku koji treba da radi precizan rad a on ne moze da nadje pravi ulaz u tvoju zgradu koji je velikim slovima obelzen (ULAZ), vec pokusava da udje kroz prozor.

[ enigma78 @ 08.06.2014. 19:47 ] @
Citat:
labicko1: Pa da pocnemo ovako redom, za razliku od ovih sto rade 3D design, ljudi koji rade u CAD moraju da su mnogo precizniji i da obracaju mnogo vise paznje na najsitnije detalje. Posto ni ti ni tvoje kolege ne vide velikim slovima napisano da postoji CAD podforum onda sta god da radite sve pada u vodu. Dali bi ti dao posao coveku koji treba da radi precizan rad a on ne moze da nadje pravi ulaz u tvoju zgradu koji je velikim slovima obelzen (ULAZ), vec pokusava da udje kroz prozor.



Potpisujem!!!

Al ne vrijedi prijatelju, džaba im skrećemo pažnju i ti i ja, ne vrijedi...

Lijep pozdrav!