[ kime1 @ 22.03.2004. 20:28 ] @
Otvara se preko pola ekrana??
[ NLO @ 22.03.2004. 21:21 ] @
f11 ?
[ dusko popov @ 22.03.2004. 22:04 ] @
Mislim da misli na Maximize, ali za stalno.
Znaci cim se pokrene Explorer, zar ne?
Dobro bi mi dosla ta informacija....
[ msrdjan @ 22.03.2004. 22:53 ] @
iexplore.exe -k

pozdrav,

msrdjan
[ MAD-MAX @ 22.03.2004. 23:04 ] @
Idi na IE desnim tasterom misa pa na properties a onda imas nesto kao always open in ... window valjda ili tako nesto slicno. Ti samo izaberes (umesto ... :)) maximise umesto normal i to je to!
[ matija-s @ 23.03.2004. 17:53 ] @
Evo vam jedna jeftina fora:

- otvori IE, ne maksimiziranog nego u prozoru
- risajzaj ga skroz do rubova ekrana i do ruba taskbara
- pritisni i drži ctrl gumb, te odi na File -> Close (ne gasi IE pomoću X gore desno nego bas FILE-->CLOSE)
- pokreni IE ponovno - sada će se otvoriti u Full prozoru

p.s. ako ne uspije iz prve, ponovi postupak, samo kaj umjesto crtl koristi shift

Uzivajte.
[ MAD-MAX @ 24.03.2004. 23:05 ] @
Mislim da je ovaj moj nacin (ne fora) mnogo bolja i logicnija. Ova Matijina fora mi je bas nekako konfuzna.
[ matija-s @ 25.03.2004. 03:52 ] @
Citat:
Mislim da je ovaj moj nacin (ne fora) mnogo bolja i logicnija. Ova Matijina fora mi je bas nekako konfuzna.


DA, MAD-MAX, tvoj nachin (ne fora) je apsolutno najbolji na forumu i nema boljeg od njega.A kolko je tek logicna?Ma chim sam vidio
Citat:
window valjda ili tako nesto slicno
sve mi je bilo jasno

ALI ako ti je tako konfuzna ja se ispricavam i pokusat cu ponovo, ovaj put sa jednom akcijskom "forom" tj. laganim prchkanjem po registry-u, u nadi da se ti neces konfjuzat :

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main

na desnoj strani pronađi "FULLSCREEN", dvaput klikni na njega, upiši yes i zatvori registry editor.


Btw. mi u ZG ti imamo jednu izreku : Misliti je drek znati :P

Pozdrav i uzivaj
[ MAD-MAX @ 25.03.2004. 11:03 ] @
Khm, sad da budem iskren!

Citat:
Matija Susak:
Evo vam jedna jeftina fora:

- otvori IE, ne maksimiziranog nego u prozoru
- risajzaj ga skroz do rubova ekrana i do ruba taskbara
- pritisni i drži ctrl gumb, te odi na File -> Close (ne gasi IE pomoću X gore desno nego bas FILE-->CLOSE)
- pokreni IE ponovno - sada će se otvoriti u Full prozoru

p.s. ako ne uspije iz prve, ponovi postupak, samo kaj umjesto crtl koristi shift

Uzivajte.


Ovo je idiotski! A ti vidi zasto.
[ djdrale @ 25.03.2004. 13:35 ] @
Ima ona fora ako zadnji put zatvoris prozor IE maksimiziranog, sljedeci put kada ga otvaras on ce biti maksimiziran. Zgodno zar ne?
Pozdrav
[ matija-s @ 25.03.2004. 14:06 ] @
Citat:
Ovo je idiotski! A ti vidi zasto.


Daj se nemoj sramotit po forumu.Over and out.
[ matija-s @ 25.03.2004. 14:21 ] @
Citat:
Ima ona fora ako zadnji put zatvoris prozor IE maksimiziranog, sljedeci put kada ga otvaras on ce biti maksimiziran. Zgodno zar ne?


Stari o tome ti ja pricham cijelo vrijeme al neki misle da je to idiotski :)))
[ Marenović Slaviša @ 25.03.2004. 22:05 ] @
Sve je to ok, a sada da mi neko kaze kako to uraditi u suprotnom pravcu?
Uradio sam ono po Matiji i pokajao se. Debelo. Ok-efikasno je, ali ipak bih ja radije svoje male windowse...
[ MAD-MAX @ 25.03.2004. 22:16 ] @
Desni klik na bilo koji shortcut na desktop-u pa na properties pa na shortcut tab(karticu) pa u polju run izaberete maximized! I to je cela filozofija bez ikakvih ctrl + ... + ... + ...
[ matija-s @ 26.03.2004. 05:38 ] @
Ajmo dosta cimanja i prepiranja, mislim da je apsolutni zakljucak ove teme :

IE mozemo natjerati da se otvara u fullscreen mode-u na slijedece nachine:

1.
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Internet Explorer \ Main

na desnoj strani pronađi "FULLSCREEN", dvaput klikni na njega, upiši yes i zatvori registry editor.

ili

2.
Desni klik na bilo koji shortcut na desktop-u pa na properties pa na shortcut tab(karticu) pa u polju run izaberete maximized!

ili

3.
- otvori IE, ne maksimiziranog nego u prozoru
- risajzaj ga skroz do rubova ekrana i do ruba taskbara
- pritisni i drži ctrl gumb, te odi na File -> Close (ne gasi IE pomoću X gore desno nego bas FILE-->CLOSE)
- pokreni IE ponovno - sada će se otvoriti u Full prozoru

ili

4.
Za extremni fullscreen molimo pritisnuti F11

Sva 3 nachina rade provjereno, nadamo se da smo vam pomogli svima.Hvala na povjerenju i pozdrav,

Matija
[ kUdtiHaEX @ 26.03.2004. 13:09 ] @
Tp je poznati bug IE-a, nikada ispravljen :D Postoji i program, cijeg se imena trenutno ne mogu setiti a pre neki dan sam ga obrisao, koji radi posao :)