[ drmilun9 @ 25.05.2014. 16:13 ] @
Pozdrav svima...

Bavim se programiranjem u wordpress- u i došao sam do nivoa izrade sajta za komercijalnu upotrebu. I sad čovjek za koga treba da radim očekuje od mene da mu uradim sajt prilagođen za mobilne telefone.....

Problem je u tome što ja imam nokiu 6303 kod koje je ekran, mislim, 240 x 320 i mislim da je to previše mala veličina ekrana za pregledanje sajta, pored toga internet konekcija je suvišeee spora.....

Pa me zanima šta bi mi savjetovali, da li da pokušam neki vid nadogradnje ovog telefona ako je moguće....pošto mi buđžet nije baš najbolji ili da se odlučim za neku vrstu adroid telefona i koju....

MOOLIM za savjet

Hvala
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.05.2014. 16:19 ] @
Kad je layout sajta responsive, on se skuplja čim se prozor browsera skupi, tako da ti tehnički nije potreban telefon za proveru kako će to sve izgledati na malom ekranu. Verujem da ima i sajtova koji će ti prežvakati sajt i prikazati kako će to izgledati na nekom od telefona. To bi mogao da izgooglaš.

Ono što si pitao za nadogradnju, osim baterije na većini telefona ne možeš ništa drugo da menjaš. Kupovina jednog Android telefona ne pokriva varijacije na temu, jer ih ima zaista mnogo, tako da ni to nije zaokruženo rešenje.