[ bobrock1 @ 26.05.2014. 19:47 ] @
Novi sajt i putovanjima sa idejom da čitaocima pruži mnogo informacija o pojedinačnim destinacijama, posebno uključujući turističke atrakcije, preporuke za izlete i slobodne aktivnosti kao i informacije cenama u mestu, prevozu, klimi i druge korisne informacije za turiste.
www.najputovanje.com
Šta bi se moglo popraviti, dodati i unaprediti da bi se stranica poboljšala. Unapred svima hvala na komentarima.
[ mp3men @ 27.05.2014. 22:51 ] @
bez ljutnje ali meni sajt izgleda kao daje izašao iz nekog vremeplova kao da je pravljen pre 10-ak godina .

Da se ja pitam uradio bi sve nanovo tj novi websajt preko neke platforme CMS joomla wordpress
[ KrkaCiC @ 27.05.2014. 22:54 ] @
Slazem se. Gornji meni izgleda kao da je radjen u front page-u

PS nisam strucan tehnicki,ali stvarno ne odaje utisak
[ bobrock1 @ 28.05.2014. 20:26 ] @
generalno ja ne volim baš wordpress i sl, mada velika većina ljudi očigledno misli drugačije

dva su razloga, čist html sajt je brži a to može imati uticaja na pozicije na guglu i takođe generalno često se dešava da se zaboravi redovan update wordpress i sl. sajtova pa se pojave bezbednosni propusti zbog korišćenja starih verzija

ali, ok slažem se da bi trebalo doterati malo izgled pogotovo prve stranice
hvala na komentarima

[ deedee5 @ 28.05.2014. 20:38 ] @
Meni nedostaju tagovi, kategorije, meni sa državama/kontinentima, novi/stari post... Sve nekako vuče da fali WordPress :)
Svidja mi se što ima puno informacija...