[ grof84 @ 29.05.2014. 09:44 ] @
Ovako, imam telefon Samsung Galaxy S Duos S7562, i obe kartice su telenor. Problem nastaje kada neko pokuša da me pozove na KARTICU 2 a ja sam ili nedostupan ili zauzet. Kada postanem dostupan njemu stigne poruka "Korisnik čije je broj *KARTICA 1* je ponovo dostupan". Predpostavljam da je problem u podešavanju ili neki softverska greška, ne verujem da je do mreže...
[ Monac2012 @ 04.11.2014. 19:28 ] @
Ako ti se ovo jos uvek desava probaj telefon resetovati na fabricko pa vidi dali se to manifestuje
[ ChanMaster @ 05.11.2014. 08:38 ] @
U podesavanju kod sim karte imas mogucnost da das ime - Trenunto ti stoji "kartica 1" iz tog razloga takav sms...

Izmeni u broj telefona a njegov telefon ce prepoznati broj i umesto broja ispisati ime koje je on usnimio na svom imeniku...
[ gilopile @ 05.11.2014. 08:48 ] @
Nemoguce da telenor posalje obavestenje `kartica 1 ponovo dostupna` :D Posalje redovan broj te kartice, a u zavisnosti od telefona u SMS-u ce dobiti ime koje je korisnik postavio za taj broj u svojim kontaktima.

Sto se problema tice, moze biti do samog telefona, do kartice/broja ili software-a, tesko je reci precizno sta je ovde u pitanju. Za pocetak, zameni mesta karticama. prvu karticu u 2. slot i obratno. Ocisti kartice i kontakte...
[ grof84 @ 06.11.2014. 18:28 ] @
Citat:
gilopile: Nemoguce da telenor posalje obavestenje `kartica 1 ponovo dostupna` :D Posalje redovan broj te kartice...


To sam i mislio, ispise broj kartice, redovan broj.

Resetovao sam telefon i sada radi normalno...