[ erngab @ 02.06.2014. 14:58 ] @
Kod starta racunara Avast otvara prozor sa porukom: "This action cannot be completed because the other program is busy. Choose 'Switch To'to activate the busy program and correct the problem."
Mogucnosti su Switch To... ili Retry.
Pokusam ili jednu ili drugu mogucnost, stalno se vraca ovo prozorce. I tako jedan period (koji minut) a kasnije ga mogu iskljuciti.



System explorer i AWM mi pokazuju da je to deo od Avasta.
System Explorer ili AWM
I ikonica od ovog prozorceta je Avastova ikona.
Ikona

Neka ideja.
Pozdrav!



[ anon142305 @ 02.06.2014. 15:10 ] @
Da ti nije ukljucen autoscan prilikom butovanja?

Drugo, kapiram to sto su ti ova dva programa rekla da je ovo od Avasta, al meni je prozorce mnogo sumnjivo!
Da odradis skeniranje necim drugim?
[ kristi1 @ 02.06.2014. 16:46 ] @
https://forum.avast.com/index.php

Ne mora da znaci a moze.
[ erngab @ 03.06.2014. 12:53 ] @
U Avast scan settings nemam nista da se automatski pokrece (schedule). Gde se jos moze podesiti autoscan?
Process Explorer takodje pokazuje da je Avast.

Hteo sam ja na Avast forum ali ne radi.

Izinstalisao sam Avast pro (tu mi se greska javljala kod skoro svakog starta) i pokrenuo sam Avast free (greska se redje javlja, ali je ipak ima).

Kada je sve ok kod starta tockic od Avasta u system trayu se okrece i kada odem na ikonicu pojavi se poruka "Everything is good" a kada kliknem na njega redovno se otvori prozor Avasta.
Kada nije u redu tockic se ne okrece, kao da se zaglavio (stalno je narandzasta boja) i kada kliknem na njega pojavi se poruka: "The instruction at ...".

[ anon142305 @ 03.06.2014. 13:04 ] @
Posto si vec petljao sa pro i free verzijom, ja bih deinstalirao Avast, ocistio registry bazu, skenirao sa MBAM, AdwCleaner i slicnim programima, pa onda vratio Avast.