[ thugic @ 23.06.2014. 21:27 ] @
Zdravo svima, pre svega izvinjavam se ako ovo ne postavljam na pravom forumu....
Stvar je ova. Duze vremena sam koristio opensource JAVA program zvani Invoicex (http://sourceforge.net/projects/invoicex/)
u Italiji za neko brzo i jednostavno knjigovodstvo male firme.
Sada imam potrebu da taj isti program koristim i u Srbiji ali nastaju 2 velika problema tj.
treba se prevesti (to mogu jednostavno i sam....NetBeans i polako...vec sam poceo...glupo je da u svakom delu koda moram
da menjam neke reci al ok)
Drugi problem je nedostatak razlicitih valuta (dinar,dolar, itd) i kursne liste posto u ovom stanju moze da izdaje samo fakture u evrima, sto je malo nezgodno ako imam nekog srpskog klijenta....
Moje pitanje glasi,
dali ovde ima neko ko bi se hteo sa tim pozabavljati i dati neke interesatne rezultate i koliko bi to moglo da kosta?

Ako neko pita zasto sam bas taj program, pa eto, navika, i jedini je koji do sada dopusta da od zbira sirovih proizvoda u magacinu napravim jedan jedini
zavrsni proizvod i kad u fakturi ubacim taj finalni proizvod on automatski skida sa lagera sirovinu...i uvek znam kada stignem do min. kolicine, koliko imam 'zauzetog' materijala za nekog klijenta itd.

Ako neko ima jednostavnije resenje, slusam :)

Hvala unapred