[ pivce @ 23.03.2004. 18:27 ] @
Moze li neko da mi kaze gde da nadjem dobar(free) java chat...skinuo sam jirc 2.7 ali za njega nikako ne mogu da nadjem crack...gde mogu da nadjem neku raniju verziju(na njihovom sajtu izgleda da nema)...ako znate neki bolji java chat dajte neki link da skinem sve sam se smorio s ovim jircom...

P.S. Da pitam ako ima neko ko je dobre volje i da poseduje nekog bota na KRSTARICI ako moze da ga podesi da stoji i u sobi #nish, mislim vama nista valjda ne smeta a meni znaci :)
poz svima
[ Nikola Denić @ 23.03.2004. 19:42 ] @
Pivce,imas dosta receno na tu temu na ovom forumu,ali posto smo oboje iz Nisa izacicu ti u susret

http://www.pjirc.com/downloads.php?p=0&c=1&downid=64 ,po meni najbolji free aplet na webu !anyway have a good time !

Sto se tice bota,koliko ja znam krstarica ne dozvoljava importovanje drugih botova na server ... ako ti treba jos nesto ,samo se javi na pp ili na mail
[ pivce @ 24.03.2004. 00:51 ] @
E brate hvala i svaka ti se dala :)
A bas beda sto ne daju bota nekog...aj ako neko uspe da mi ubaci nekog na kanal ima pivo od mene :)))
[ igorsa @ 24.03.2004. 01:51 ] @
Dozvoljava Krstarica importovanje drugih botova, samo se Chanserv ne vidi...
[ Nikola Denić @ 24.03.2004. 13:03 ] @
Ako mislis na metro-bota, njega dozvoljava ,jer je web based , a botove tipa eggdrop ,i ostale shell zavrzlame ne dozvoljava...

Ne bi dozvolili ni ovaj ,ali jos uvek ne mogu da dodaju taj modul u ircd ;>
[ igac @ 24.03.2004. 20:40 ] @
nisam bas upucen za krstaricu ali zasto ne bi mogao eggdrop ?! nije ircd vidovit da zna ko se konektuje :) (version se moze promjeniti kao i sve ostalo tako da "lici" na "obicnog" usera)
[ Nikola Denić @ 25.03.2004. 14:02 ] @
imaju built in modul za detekteciju bota
[ leka @ 06.04.2004. 16:58 ] @
http://eirc.sf.net
[ Terabajt @ 08.04.2005. 09:23 ] @
Kako uopće instalirati pjirc?
Jel se samo fileovi odpakiraju i prebace na host, ili ima još nekih stvari za napravit, primjerice, kako se naprave kanali i to???
Jel mi može netko od vas malo pomoći, odnosno napisati mi postupak instalacije. Hvala!
[ Picsel @ 08.04.2005. 11:31 ] @
Pa treba da u html kod stranice na kojoj ce ti biti applet ubacis sve sto je potrebno da bi se on mogao pokrenuti... Nisam siguran, ali mislim da imas neki example koji dobijes sa pjircom. Taj html kod samo prekopiras na html kod stranice, promenis vrednosti (kanale, servere, nick itd.) i to je to.
Naravno, prvo moras sve te fajlove da uploadujes na net pa tek onda da uradis sve ovo...