[ snicers @ 27.06.2014. 16:41 ] @
Pozdrav,
imam tablet GOCLEVER terra 90, nekoliko meseci, jednom mi je ispao i tu se nesto ostetio ekran malo, ali on radi, tu sam vec izgubio garanciju, i hteo sam da ga root-ujem pa me zanima sta ja dobijem kada root ujem tablet i da li mogu da ga root ujem i kako to da uradim?
[ Branko.R @ 27.06.2014. 19:15 ] @
Sada imaš par programa za jednostavno rutovanje. Šta dobijaš?Pa zavisi od prohteva, počev od udaljavanja fabričkih aplikacija koje ti ne trebaju i kad ubaciš neki CUSTOM ROM, bukvalno sam kreiraš svoj telefon od pocetka...
Kingo root
Mobogenie
VRoot
[ snicers @ 30.06.2014. 16:36 ] @
Mozes malo vise da mi pojasnis to ''custom rom'', je l je obavezno to ubaciti ili kako?
[ maksim123 @ 24.11.2015. 17:52 ] @
Custom Rom znači drugi operativni sistem(ne kao Windows nego samo Android operativne sisteme).Na primer imaš Android 4.1.1 i ti želiš imati Android 5.1 Lollipop(naravno ako ti tablet može podržati).Poznati Custom Romovi su Cyanogen,AOSP,Carbon itd.Nije obavezno flešovati Custom Rom
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 24.11.2015. 18:00 ] @
Plus, drugi ROM ne mora biti noviji, možeš recimo i dalje ganjati pomenuti 4.1.1, samo sa drugim opcijama u sebi. Neki su napakovani opcijama, drugi su slim, a na korisniku je posle da doinstalira šta treba.
[ David Gamer @ 03.04.2016. 22:33 ] @
Citat:
snicers:
Pozdrav,
imam tablet GOCLEVER terra 90, nekoliko meseci, jednom mi je ispao i tu se nesto ostetio ekran malo, ali on radi, tu sam vec izgubio garanciju, i hteo sam da ga root-ujem pa me zanima sta ja dobijem kada root ujem tablet i da li mogu da ga root ujem i kako to da uradim?


najlaksi korak od mene! skini na tabletu apk KINGOROOT i kliknes root i on ti root-uje. I ja sam skinuo apk Root checker i vidi moj root na mom tabletu lenovo tab2. Sada imam i sa root-om android rec i vidi moj profil na youtube zove se dadi goran izadje ti david Gamer.
[ Dr.sima @ 04.04.2016. 14:37 ] @
Koji je razlog root tableta? Sta planiras da dobijes sa tim?