[ VladaSu @ 25.07.2014. 19:41 ] @
Kao sto sam u naslovu napisao problem je kada pokusam da se ulogujem na admin panel.

Kada unesem pravi username i password, gore u adress bar-u mi se pojavi na 2sekunde prava adresa koja je inace kada se otvori admin panel, i odma me vrati na login stranicu bez izbacivanje greske. kada unesem pogresne podatke uredno mi javi sta je u pitanju.

Googlajuci sam pronasao nesto da je mozda u pitanju domain cookie. Nasao sam ga, i uredno je stajalo NULL koji, kako sam uspeo da shvatim, sluzi za automatsko prepoznavanje domain-a. Stavljao sam i rucno svoj domain, ali bez uspeha.

ako moze mala pomoc.

Hvala unapred,

da napomenem da je skripta sa neta, i da na free hostingu radi sve bez problema, ali kada sam je instalirao na placeni hosting poceli su da se pojavljuju ti problemi.
[ VladaSu @ 29.07.2014. 16:02 ] @
Druze, bez uvrede ali kazes da je skripta sa neta. Znas li ti koliki je internet i koliko miiijardi skripti ima?
Ostatak objasnjenja i pitanja nije ni malo bolji od ovog dela koji sam naveo.
Prosto nije moguce sa ovakvim informacijama pruziti bilo kakvu pomoc pogotovo sto pomoc zahteva da se vidi nesto koda a ti to nisi u stanju da prikazes.
Sa ovim objasnjenjem ne moze nista da se zakljuci cak ni to sto pricas u vezi cookie i koji izmedju ostalog ne sluzi za automatsko prepoznavanje domena.
Sto bi ga prepoznavao kada kucas url?

Za pocetak treba da das url i kazes koja je skripta u pitanju.
[ VladaSu @ 29.07.2014. 19:27 ] @
Slažem se da su pitanja mozda malo konfuzna, ali su od jednog početnika, pa ne treba zameriti.

To što sam dao malo informacija o skripti i sajtu je zbog prirode ES-a, da ne bih objašnjavao sad , kada bi čuli odakle je skripta niko ne bih pomogao već bi me napali(hvala tebi na angažovanju), a takođe sam se nadao da će neki senior PHP programer odmah znati o čemu se radi, i ponuditi neka rešanja.

Što se cookie-a tiče znam da on ne služi za to(pomenuo sam domain cookie), već sam našao da je neko imao isti problem, i da je rešenje našao u tom delu koda koji je u mom slučaju :


Code:
/**
     * @var  string  Restrict the domain that the cookie is available to
     */
    public static $domain = NULL;


Rešio sam problem tako što sam kontaktirao hosting provajdera, i njihovi programeri su mi rešili problem za manje od minute, jer kao što rekoh skripta je odlično radila na free hostingu, a na njihovom nije.

Sada sve funkcionise.

Hvala tebi na odgovoru i željom da pomogneš.