[ nekicneko99 @ 13.08.2014. 19:10 ] @
Pokusavao sam da instaliram GTK i izbacio mi gresku (GObject, ili tako nesto) Python header not found. I ja sam nesto cackao oko Pythona i pola ikonica mi nestalo. Zatim sam resetovao racunar i terminal (ono na pocetku radi) ali kada kucam startx on mi izbaci crni ekran i u levom cosku plavi kvadratic podeljen na cetri dela (3 plava i jedan crni). Ne znam u cemu je problem, da li moze da se resu bez reinstalacije sistema. Imam fajlova koji su mi potrebni.
[ lega99 @ 14.08.2014. 15:57 ] @
Citat:
nekicneko99: Pokusavao sam da instaliram GTK i izbacio mi gresku (GObject, ili tako nesto) Python header not found. I ja sam nesto cackao oko Pythona i pola ikonica mi nestalo. Zatim sam resetovao racunar i terminal (ono na pocetku radi) ali kada kucam startx on mi izbaci crni ekran i u levom cosku plavi kvadratic podeljen na cetri dela (3 plava i jedan crni). Ne znam u cemu je problem, da li moze da se resu bez reinstalacije sistema. Imam fajlova koji su mi potrebni.


To ti je zastarelo, naslednik BackTrack je Kali 1.0.8 a uskoro izlazi Kali 1.0.9. Ako mislis da akas probaj to na svojim masinama, ne igraj se sa drugima. Bajke o razbijanju WPA zaboravi, mozes da razbijes WEP ali WPA skoro nemoguce. Zaboravi i akanje preko WPS svaki noviji ruter po defaultu mu je iskljuceno WPS.
http://www.kali.org/downloads/
Debian mu je osnova i XFCE graficko okruzenje