[ Dejan982 @ 21.08.2014. 23:33 ] @
Pozdrav
evo pre jedno par dana sam instalirao igru na novi racunar ali mi se nije svidela pa sam je izbrisao tu je nastao problem kada sam obrisao igru od 5 gb na hard disku mi je ta igra pojela 2-3gb otiso sam u ccleaner da vidim jel ima problema i naso je 4 problema iso sam resi problem ali to nije pomoglo koliko sam shvatio vrednost mora biti izbrisana u registraturu tako je nesto pisalo probo sam disk cleanup takodje al nevredi molim za pomoc.
[ bachi @ 21.08.2014. 23:41 ] @
Počni od ove stranice.
[ mr. ako @ 21.08.2014. 23:48 ] @
Uuuu, nisko bachi, nisko... :D

[ bachi @ 22.08.2014. 00:12 ] @
Mene bi iskreno bilo sramota da napišem onakvu poruku. Mislim da ipak treba držati neki nivo na ovom forumu.
[ valjan @ 22.08.2014. 08:45 ] @
Ako si je instalirao onda si trebao da je deinstaliraš a ne da je obrišeš jer ko zna gde je prilikom instalacije upisala svoje fajlove a opcija za popravku u CCleaneru ne briše fajlove nego čisti registry baš kao što ti je i pisalo treba da izabereš opciju za čišćenje bespotrebnih fajlova mada ni CCleaner nije svemoguć pa nema pojma šta su dobri a šta nepotrebni fajlovi on samo briše sa lokacija gde se najčešće upisuje "smeće" tako da je savet da ti lepo instaliraš igru ponovo pa onda ej deinstaliraš na propisan način i tako će sve biti uklonjeno i koristi znakove interpunkcije jer se ne može ispratiti šta si napisao.
[ jolemisa @ 22.08.2014. 19:38 ] @
Ili je ponovo instaliraj i skini "Revo Uninstaler" i deinstaliraj je sa njim,on sigurno brise sve repove svakog programa,A druga varijanta je da je izbrises iz Program Fajlsa,ali postoji mogucnost da povuce i neki "DLL"fajl koji je potreban za rad racunara uopste,pa moze da napravi veci problem.Zato uradi ovo sto ti je valjan preporucio,a ja ti dodajem da to uradis sa Revom.