[ reflex98 @ 13.09.2014. 15:40 ] @
Dakle vec dugo imam problema sa misom...Kada udem u bilo koju 3D fps (ratnu) igricu cim pocnem micat mis steka mi slika i to poprilicno puno... dok ne koristim mis nego igricu igram samo tipkama sve je odlicno i nista ne steka, al cim pocinjem micat mis javlja se problem...dakle mis mi blokira dok ga micem a dok stoji mirno sve je uredu... prije sam igrao te igice i sve je bilo u redu,al odjednom se odgodilo ovo... kupio sam novi mis jer sam mislio da je u tome problem, al opet ista stvar...moze pomoc... e da, kad sam na pocetnom zaslonu ili na internetskom pretrazivacu sve odlicno radi osim ove srednje tpike... dakle mis mi steka u igricama kad ga micem ,a kad miruje nissta mi ne steka tako da znam da mi nije do graficke kartice...ako neko zna o cemuje rijec nek pomogne...HVALA
[ jolemisa @ 13.09.2014. 20:00 ] @
Mozda bi trebao obnoviti drajvere od njega.Ako nemas CD od misa za drajvere,onda idi u "Device Manager",pronadji ga tamo i idi desnim klikom i otvorice ti se prozor za apdejt.
[ rodjam @ 13.09.2014. 21:48 ] @
Moras da instaliras windows 98, mnogo ti je slaba konfiguracija za tog misa, pa ne moze da podrzi, tj. nema dovoljno struje pa zbog toga cas rad cas ne...tj steka.