[ Pro igrac @ 19.09.2014. 11:41 ] @
Juče sam i zvanično pustio u rad svoj sajt http://www.exyurecepti.com/ Nakon što sam proučio tržište i napravio strategiju, kupio sam veliki host, uložio novac u dizajn i uložio tonu vremena i živaca zvanično sam ga pustio u rad. U Srbiji postoji samo jedan ozbiljan sajt koji se bavi istom tematikom na fenomenalnom domenu ali sa prevaziđenim dizajnom (koji su btw platili 11.000€ ). Pošto studiram informatiku a za 10ak dana krećem u prvu godinu, ovo će mi biti idealan prvi projekat.

Cenio bih svaki dobar savet ipak ovde ima dosta ljudi sa više iskustva od mene.
[ vujkev @ 19.09.2014. 12:06 ] @
Puno sreće sa sajtom.

Nekoliko sugestija:
- ne bi bilo loše da cela slika na početnoj strani bude link do recepta. Trenutno mora da se klikne na malu sličicu viljuške i noža.
- u kontakt podacima (u footer-u) stoji mail adresa na gmail-u. Zašto ne napraviš mail na tom hostingu? Meni je lično mnogo neozbiljno kad mail adresa nije sa istog domena. Deluje kao da ne veruješ u sajt i da hoćeš da ostaneš dostupan i ako sajt pukne. Gmail može da preuzima mail i sa drugih servera, pa sa te strane ti je sve jedno da li šalju direktno na gmail ili gmail preuzima mail sa nekog servera.


Poz.
[ Pro igrac @ 19.09.2014. 12:12 ] @
Ovo za viljušku i nož ne znam da podesim :D Još sam takoreći početnik.
Za mejl se u potpunosti slažem, videću da to odradim (mada ne volim više mejlova da proveravam, najverovatnije ću sakriti taj mejl a da kroz kontakt formu ide na njega).
Hvala!
[ mr. ako @ 20.09.2014. 04:19 ] @
Nebitno je sta ti volis i sta ne volis, vec ono sto je dobro za "biznis" taj tvoj. :)

Inace, ako pucas na ex-yu trziste, onda je kontraproduktivno da je sajt na cirilici. ;)
[ Pro igrac @ 20.09.2014. 10:23 ] @
Mislim da je samo jedna stvar na ćirilici, kod dodavanja slika, to nzm kako da namestim :D a videću za ono.