[ Doktor D @ 20.09.2014. 02:20 ] @
Pozz svima nadam se da mi mozete pomoci,problem je taj da kada instaliram antivirus (probao sam sa avastom,avirom i nod32) procesor se jednostavno zakuca na 100%,on radi ali usporeno,koci ,baguje,cim se antivirus deinstalira sve je sasvim normalno,(napominjem da nije u sukobu sa drugim antiviruso... Komp je amd athlon II 160u,maticna gigabyte m68m-s2p,graficka je nvidia,windows 7 ultimate ...Nadam se da mi mozete pomoci ...
[ jolemisa @ 20.09.2014. 20:54 ] @
Svaki put kada instaliras novi ili reinstaliras isti AV,on se odma apdejtije i tu povuce CPU.Pusti da se to zavrsi i posle apdejta,ako je ista situacija,skeniraj komp.Ako ni to ne pomogne onda skini MalwarebytesAntiMalware i sa njim preskeniraj i trebalo bi da bude bolje,jer nijedan AV ne moze da ocisti te malvere bez ovog dodatnog programa.A ti malveri najcesce koce komp.
[ Doktor D @ 20.09.2014. 21:25 ] @
Stvar je u tome sto je ,anti virus bio u racunaru godinu i nesto dana,i onda je od jednom poceo da yera procewsor na 100% ,probao sam sa drugima antivirusima i isto se desava ,probacu da skinem program koji si mi rekao [pa cu davidim :)
[ Doktor D @ 21.09.2014. 01:40 ] @
Resio sam problem ,oborio sam sistem i sada je sve ok,hvala na trudu :)
[ jolemisa @ 23.09.2014. 22:39 ] @
Ali bi ti prporucio da ponekad pored AV instaliras i MalwarebytesAntiMalware,mozes posle skeniranja i da ga deinstalises,pa opet kada ti bude potreban ponovo instaliras i ocistis malvere.Veruj mi da oni mogu da naprave veci problem nego neki virus.