[ djnick @ 22.09.2014. 13:10 ] @
Pozdrav

Ovo pisem s Androida, model za "dinar" - Samsung Galaxy Grand Neo:

Kako da postavim npr. google.com da mi bude default stranica na ikonici INTERNET umesto mondo.rs? Ubih se da pronadjem ali ne vredi...
[ mondexx @ 22.09.2014. 17:51 ] @
evo ti slikovito objasnjenje http://www.wikihow.com/Set-the-Android-Browser-Home-Page
[ djnick @ 25.09.2014. 07:04 ] @
Hvala, ovaj link sam bio prvo nasao i isprobao - problem je sto nemam u desnom cosku odnosno NIGDE u fefault Internet browseru mogucnost niti Settings da setujem Default / Start page... Zato na zalost ovaj link ne igra ulogu.

Mozda je ova opcija negde duboko sakrivena jer samo uzeo telefon od Telekoma i logicno je da ce da se reklamiraju svuda. A mondo mi je totalno neinteresantan sajt.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.09.2014. 15:05 ] @
Ne može biti duboko sakrivena, jer je to standardni browser, ne pravi ga Telekom.

Možda je najjednostavnije da instaliraš neki drugi, ima ih ionako toliko boljih od stock browsera :)
[ mondexx @ 25.09.2014. 20:36 ] @
npr google chrome je dosta brzi od stock browser-a.. samo podesis da ti chrome bude default...
[ svepomalo @ 25.09.2014. 20:43 ] @
otkud ti to da je chrome brzi od stock browser-a?
[ dusans @ 25.09.2014. 21:04 ] @
Jel ti uopšte ne možeš da uđeš u settings?
Šta se dešava kada pritisneš dugme za meni - nalazi se na kućištu a ne na displeju,
obično izgleda kao tri horizontalne linije i sa suprotne strane od back dugmeta je.

[ djnick @ 26.09.2014. 07:36 ] @
Hvala vam puno! Problem resen! Na pamet mi nije bilo palo da pritisnem meni dugme na kucistu [a ne da ga trazim u software-u]. Vidi se da mnogo koristim iOS

Sredjeno. Mondo - obrisan & replaceovan google-om Thanx!!!