[ Digit @ 29.09.2014. 12:48 ] @
Primetio sam da ne dobijam notifikacije o prispeloj poruci na facebook messengeru ako nije instalirana i facebook aplikacija. E sad posto je moj telefon trzav maleni stari telefoncic i nije u stanju da izadje na kraj sa obe aplikacije u pozadini istovremeno, potrebno mi je neko resenje kako da dobijam notifikacije samo za facebook messenger.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 29.09.2014. 12:55 ] @
Obe su ti u pozadini samo ako ih pokreneš jednu za drugom. Push ne bi trebalo da ti opterećuje telefon do te mere da primetiš da je sporiji.
Probaj alternativno da se priključiš beta i alpha verziji Messengera, izgooglaćeš ih, ja imam neku alfu i nemam FB aplikaciju, a notifikacije mi stižu uredno.
[ Digit @ 29.09.2014. 13:05 ] @
sto je najcudnije ponekad i dobijem notifikaciju ali jako jako retko kad
[ superbaka @ 29.09.2014. 17:44 ] @
dok nisam instalirao msg, dobijao sam notifikacije na fb aplikaciji, a sad ih ne dobijam nikako... moram da upalim fb da bih video da li je stigla poruka...
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 29.09.2014. 18:40 ] @
Čudno, kao sam čuo, novo stanje stvari je to bez samog Messengera nema notifikacija. Džaba FB app.

Nego, probajte Tinfoil for Facebook. Lakša je aplikacija od zvanične. Možda vam i pomogne oko notifikacija. A tu je i Fast za Facebook.
[ bachi @ 30.09.2014. 07:30 ] @
A zašto jednostavno ne koristiti stariju verziju FB aplikacije ili messengera?