[ stipo130475 @ 07.10.2014. 10:28 ] @
dakle jiayu g3, htio sam ubaciti custom rom, jednostavno sam ga rootao, ali ond nikako da uđem u recovery mod. mislio sam da mu nešto od aplikacija smeta, pa sam probao i factory reset, no međutim ni to ne radi. što god da probam kombinacije tipki, ili preko rom managera, mobitl ne ode u recovery mod, nego se normalno upali. i factory reset, mobitel se samo isključi, i nakon toga ga normalno uključim bez ikakvih promjena. probao sam sve tutorilae i software s neta, ali ne ide. ima li tko ideju?
[ vkoja @ 07.10.2014. 13:14 ] @
Imam i ja g3 . Sta znam nisam nista jos cackao jer telefon ovako sa fabrickim romom ubija . Mislim da se rekoveri mod mora preko programa ubaciti. Mislim da jos i nema custom rom za njega. Ajde vidi pa javi.
[ bakara @ 07.10.2014. 13:20 ] @
Verovatno da nije dobro rutovan.

Jel si probao da ga palis drzeci volume i power taster?
[ stipo130475 @ 07.10.2014. 17:49 ] @
sve probao, roota na nekoliko načina, tj s nekoliko softwarea, i ništa. ali kažem da ne radi ni factory reset, koji bi trebao raditi bez obzira na sve. ubacivao sam rom na samsunga i još par mobitela, i ide bez problema, međutim s ovim neide
@vkoja, imam ga godinu i 9 mjeseci, i radi sasvim ok, ali sam htio malo ubaciti rom. imaš na http://www.needrom.com/category/jiayu/g3/ koliko hoćeš.
[ vkoja @ 07.10.2014. 18:30 ] @
Ima ih dosta samo treba naci pravi.