[ jdyagroo @ 26.03.2004. 02:49 ] @
Dakle uzeo sam HP 735 fotoaparat (zadovoljan sam) ali me memorija ogranicava,umalo da kupim Secure Digital od 128 mb ortak mi kaze da je slucajno ne uzmem jer se dezi da baguje i neke slike unisti ,da avi sece ponekad na pola sto ume da bude problem ako ti je ta scena mozda jako vazna?

Rece mi i da uzmem Multimedia card da je ona mnogo zahvalnija??

Da li je ovo moguce ,i gde naci povoljnu memoriju ???
[ Ivand @ 26.03.2004. 08:25 ] @
mmc kartice su sporije od sd kartica tako da ces imati problem sa fotografisanjem slika
u nizu , uzmin SD karticu
a sto se tice bagovanja postoje neispravne kartice neispravni aparati , a naravno garancija i rekalamacija !
[ markic @ 26.03.2004. 09:22 ] @
Obavezno uzmi SD. Drugar ti je nesto pobrkao - MMC karticama se dogadja da iznenada izgube sav sadrzaj bez nekog odredjenog razloga. I, naravno, SD su brze. MMC su jedino interesantnije zbog nize cene (a i to bi trebalo da ti govori o kvalitetu).
[ dobrosavke @ 23.04.2004. 22:57 ] @
Imam HP735 i uzeo sam SD karticu Kingston 256MB i prezadovoljan sam. Ortak je kupio MMC karticu za aparat HP620 i upravo mu se desavaju pomenute stvari slike su mu isecene, cas imaju neke linije po sredini cas nemaju tako da se neces prevariti ako uzmes Kingston SD karticu provereno najbolja.