[ whitie2004 @ 28.10.2014. 07:42 ] @
Ovi su ludi za sve pare ...

http://www.njuz.net/njuzov-spe...-andreja-vucica/#ixzz3HMA4i87z
[ cika dacha @ 28.10.2014. 12:30 ] @
Postavlja se logicno pitanje zasto tokom izbornih kampanja 2012 i 2014 itd ovo nije iskorisceno AKO je istina?!
[ Shadowed @ 28.10.2014. 13:06 ] @
Zasto sta nije koirsceno tokom tih izbornih kampanja?
[ dule_ns @ 28.10.2014. 13:38 ] @
Citat:
cika dacha:
Postavlja se logicno pitanje zasto tokom izbornih kampanja 2012 i 2014 itd ovo nije iskorisceno AKO je istina?!

??? Oš da kažeš da nije bio gensek SRS-a, da nije bio ministar informisanja kod Slobe ili da nije pisao bljutave predgovore za bljutave Šešeljeve knjige?
[ vladd @ 28.10.2014. 20:36 ] @
Ne mogu da se prikupim i izmerim koliko sam zgranut!!!

Prvo torokanje pa kladjenje u skupstini, zatim dugogodisnji podaci iz APR-a, Narodne banke...zatim apsolutno IGNORISANJE doticnih podataka(zmurenje otvorenih ociju na cinjenicu), i na kraju prica o "Ukradenom identitetu".

Moguce, je desava se..

Ali, kako sveznajuci sveinformisani koordinator SVIH bezbednosnih sluzbi NE ZNA, a pride apsolutni premijer koji apsolutno drzi SVE konce u rukama, nije obavesten, niko od jedno milion poltrona mu nije saopstio, niko od par desetina milih tajkuncica nije ponudio da "namiri batin dug", kako NBS nije poslala nformaciju bar Guverneru, a ona hitno svome sefu, kako je ta INFORMACIJA... da neko ZLOUPOTREBLJAVA, ne samo ime i prezime, vec i MATICNI BROJ bliskog rodjaka premijera, da nanosi stetu, podigne neke pare, padne u dubiozu i ogroman DUG prema DRZAVI..kako je ta informacija bila ZAKOPANA par godina??????

Ne znam koji je DETALJ zbivanja strasniji!!!
[ cika dacha @ 28.10.2014. 21:48 ] @
Citat:
Shadowed:
Zasto sta nije koirsceno tokom tih izbornih kampanja?


Ovo ako je tacno da je njegov brat zaista vlasnik to je moglo u kampanjama njihovim suparnicima da donese glatku pobedu, pa se postavlja pitanje ako je tacno da je njegov brat bio vlasnik ZAISTA zasto se tako jak adut nije iskoristio?!?

[ cika dacha @ 28.10.2014. 21:50 ] @
Citat:
vladd:
Ne mogu da se prikupim i izmerim koliko sam zgranut!!!

Prvo torokanje pa kladjenje u skupstini, zatim dugogodisnji podaci iz APR-a, Narodne banke...zatim apsolutno IGNORISANJE doticnih podataka(zmurenje otvorenih ociju na cinjenicu), i na kraju prica o "Ukradenom identitetu".

Moguce, je desava se..

Ali, kako sveznajuci sveinformisani koordinator SVIH bezbednosnih sluzbi NE ZNA, a pride apsolutni premijer koji apsolutno drzi SVE konce u rukama, nije obavesten, niko od jedno milion poltrona mu nije saopstio, niko od par desetina milih tajkuncica nije ponudio da "namiri batin dug", kako NBS nije poslala nformaciju bar Guverneru, a ona hitno svome sefu, kako je ta INFORMACIJA... da neko ZLOUPOTREBLJAVA, ne samo ime i prezime, vec i MATICNI BROJ bliskog rodjaka premijera, da nanosi stetu, podigne neke pare, padne u dubiozu i ogroman DUG prema DRZAVI..kako je ta informacija bila ZAKOPANA par godina??????

Ne znam koji je DETALJ zbivanja strasniji!!!


Pa ta firma kad je postojala, ovi danasnji nisu bili na vlasti koliko ja znam. koliko su na vestima rekli ta firma je zatvorena 2010god.
[ Shadowed @ 28.10.2014. 22:41 ] @
Citat:
cika dacha:
Ovo ako je tacno da je njegov brat zaista vlasnik to je moglo u kampanjama njihovim suparnicima da donese glatku pobedu, pa se postavlja pitanje ako je tacno da je njegov brat bio vlasnik ZAISTA zasto se tako jak adut nije iskoristio?!?

A kako je to jak adut to sto je neciji brat vlasnik takve firme? Da je Aleksandar vlasnik onda bi bio jak adut. Ovako bi bila samo pljuvacina koju bi ovaj bio sasvim sposoban da okrene u svoju korist.



Citat:
cika dacha: Pa ta firma kad je postojala, ovi danasnji nisu bili na vlasti koliko ja znam. koliko su na vestima rekli ta firma je zatvorena 2010god.

Ne znam sta su rekli na vestima, ali je ta firma i sada aktivna

Code:

Naziv: ASOMACUM
Poslovno Ime: ASOMACUM DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD)
Status: Aktivno privredno društvo
Matični broj: 20622571
Pravna forma: Društvo sa ograničenom odgovornošću
Sedište: Opština: Beograd-Novi Beograd | Mesto: Beograd-Novi Beograd | Ulica i broj: Studentska 15
Datum osnivanja:16.03.2010
PIB: 106525190


Mozes proveriti i sam na APR-u.
[ cika dacha @ 28.10.2014. 22:50 ] @
hm nisam isao na apr nit znam kako se firma zove,
ali kazem da je to istina kao sto sad u zadnjih par dana tvrde razni ljudi i mediji, zasto ta ''istina'' nije iskoriscena u pol.kampanjama?!
jer ko bi glasao za nekog ko ima takvog brata.

[ dule_ns @ 29.10.2014. 07:52 ] @
Citat:
cika dacha: hm nisam isao na apr nit znam kako se firma zove,
ali kazem da je to istina kao sto sad u zadnjih par dana tvrde razni ljudi i mediji, zasto ta ''istina'' nije iskoriscena u pol.kampanjama?!
jer ko bi glasao za nekog ko ima takvog brata.

Isto oni (onakvi) koji glasaju za Velju nakon onog snimka o kraduckanju (hint za neupućene Velja je bio na Vučkovoj listi, a za one još više neupućene trenutno je ministar u Vučkovoj vladi).
[ madamov @ 29.10.2014. 07:57 ] @
Citat:
cika dacha:
hm nisam isao na apr nit znam kako se firma zove,
ali kazem da je to istina kao sto sad u zadnjih par dana tvrde razni ljudi i mediji, zasto ta ''istina'' nije iskoriscena u pol.kampanjama?!
jer ko bi glasao za nekog ko ima takvog brata.


Isti oni koji znaju da je Toma kupio diplomu pa ipak glasaju.
[ Java Beograd @ 29.10.2014. 08:21 ] @
Nije Sloba kriv, mi smo g*ov*na !

[ _owl_ @ 29.10.2014. 09:41 ] @
Citat:
Shadowed:
Citat:
cika dacha:
Ovo ako je tacno da je njegov brat zaista vlasnik to je moglo u kampanjama njihovim suparnicima da donese glatku pobedu, pa se postavlja pitanje ako je tacno da je njegov brat bio vlasnik ZAISTA zasto se tako jak adut nije iskoristio?!?

A kako je to jak adut to sto je neciji brat vlasnik takve firme? Da je Aleksandar vlasnik onda bi bio jak adut. Ovako bi bila samo pljuvacina koju bi ovaj bio sasvim sposoban da okrene u svoju korist.



Citat:
cika dacha: Pa ta firma kad je postojala, ovi danasnji nisu bili na vlasti koliko ja znam. koliko su na vestima rekli ta firma je zatvorena 2010god.

Ne znam sta su rekli na vestima, ali je ta firma i sada aktivna

Code:

Naziv: ASOMACUM
Poslovno Ime: ASOMACUM DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD)
Status: Aktivno privredno društvo
Matični broj: 20622571
Pravna forma: Društvo sa ograničenom odgovornošću
Sedište: Opština: Beograd-Novi Beograd | Mesto: Beograd-Novi Beograd | Ulica i broj: Studentska 15
Datum osnivanja:16.03.2010
PIB: 106525190


Mozes proveriti i sam na APR-u.


Pogledaj odeljak sa finansijskim izveštajima (nema nijednog a uobičajeno je da se prikažu poslednja tri) i odeljak sa dokumentima o stečaju (tamo ima dokument po kome je pokrenut prethodni stečajni postupak 2012 godine - šta god to značilo).