[ big mamma @ 03.11.2014. 12:37 ] @
Pozdrav svima! Ove godine sam upisala Filološki u Beogradu na studijskom programu JKK , odsek anglistika grupa 19) . Kako vidim sve je poprilično konfuzno tako da nisam sigurna u vezi izbora predmeta. Ustvari, ni ne znam kada se biraju ispiti, ne piše za obavezan predmet 'Tehnike akademskog pisanja' kada se održava nastava?!? Ne mogu ni da kombinujem sa drugih katedri predmete jer na vecini nema raspored predavanja za master. Na katedri za Opštu lingvistiku nije istaknut raspored, već samo koji su ispiti u opciji. Da li neko sa te katedre može da mi objasni kako da se snađem? Inače sam iz Novog Sada i vidim da ću verovatno morati da putujem tri puta nedeljno za ova četiri predmeta koja su istaknuta u rasporedu, jer sa ostalih katedri ne znam šta bih mogla iskombinovati kako bi mi se uklopilo sve u petak i subotu. Ostaje još da vidim za Tehnike akademskog pisanja kada su predavanja ako neko zna?

U sredu je prvo predavanje iz Stilistike nepoetskog diskursa engleskog jezika kod prof. Jelisavete Milojević. Pretpostavljam da je to 'uvodno predavanje' za našu katedru?