[ igormil @ 12.11.2014. 21:41 ] @
Prijatelj mi je doneo računar da mu pogledam jer ne može da se poveže na internet.Drajver za mrežnu karticu je instaliran,u servisima dhcp i idns klijenti su aktivni,na paleti poslova ekran je prikazan kao da je sve u najboljem redu bez uzvičnika,isto i u centru za mrežu i deljenje sve stoji normalno.Isključio sam antivirusni program i firewall i opet ništa.Zanimljivo je kad uđem u cmd i odradim ping 192.168.1.1 sve prolazi bez priblema kao i ping www.google.rs.Zamolio bih nekog da mi pomogne da rešim ovaj problem.Do sada nisam imao ovako nešto,sve stoji kao da je u najboljem redu a ne radi.Koristim internet preko Telekomovog adsl-a.Probao sam na mom računaru i sve radi bez problema.
Igor
[ citizenx @ 12.11.2014. 21:47 ] @
za pocetak otvori cmd, otkucaj ipconfig /all i paste ovde output

mozes takodje i tracert www.google.com da uradis
[ Jing Jang @ 13.11.2014. 09:33 ] @
Jesi li ti prijateljev PC ispitao preko svog modema (a u pitanju je Telekomov ADSL) i radi bez problema? Ako je to tako, onda je u pitanju podesavanje modema kod prijatelja. Evo ti link za podesavanje modema od Telekoma za Huawei. http://www.youtube.com/watch?v=EDTIEb7pA3s
[ igormil @ 14.11.2014. 07:31 ] @
Problem je bio do računara a ne do modema.Uradio sam system restore i internet je proradio.Neobjašnjivo ali tako je.
Hvala vam na pomoći.
Pozdrav.